Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha választani lehetne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha választani lehetne, hogy nézzetek ki melyiket választanátok? és miért?

Figyelt kérdés

170 cm magas

14 cm pénisz

vékony alkat

jóképű


190 cm magas

19 cm pénisz

Sportos alkat, jó test

csúnyácska arc


és most mekkora a 2 méretetek ?


2016. márc. 6. 11:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

szinte mind1.

A nőknél az számít hogy milyen a dumád. Ha csúnya az arcod de jó a szöveged, van önbizalmad akkor nyerő vagy. Viszont hiába vagy baromi jóképű de nem tudsz a nő számára vmi érdekes beszélgetést folytatni vele, unalmas vagy.

2016. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mostanit. 190 cm vagyok, 100 kg, és 19 cm a farkam.
2016. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan lány aki meztelen képeket cserélne velem? Írjon rám privátban, kor nem számít! 15/F
2016. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én megvagyok elégedve a mostanival:D

175cm

16.5

közepes sportos alkat

a jóképűséget meg mindenki eldönti magában :p

2017. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

173magas vékony

17farokkal.

És nem tapadnak csajok.

Azért kiprobálnám mgis milyen az szóval az első...a csajok úgyis mindig azt mondják,hogy nem a méret a lényeg hanem,hogy használni tudjuk.

2017. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szerintem nem szabad elkeseredni valaki attól hogy csúnyácska.😁 Az én barátom csúnyácska, duci, és a pénisze se túl nagy. Mégis nagyon szeretem, és semmi áron nem hagynám el. Én sovánny vagyok nagy a mellem, és sokan mondják hogy találnék Nála szebbet, de én soha nem fogom elhagyni mert őrülten szeretem😍 szóval senki ne szoomorkodjon,
2017. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, Bocsi a hibákért, csak telefonról vagyok.
2017. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, hogy nőként beleszólok, de a testmagasság elég fontos. Egy férfi 180 alatt teljesen mindegy, hogy néz ki, mert az alacsonysága levon az értékéből. Lepontozhatnak a törpék, de ez a rohadt nagy igazság. A nők nagy része nem áll szóba 180 cm alatti pasival.
2017. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én kövér vagyok, ronda, és kicsi a farkam, viszont sajna elég magas vagyok. Szóval azt csökkenteném, a többi marad.
2017. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Fura eza 180+cm mánia a lányoktól akik elvétve képesek csak 155cm fölé nőni...

Ugyan csak 173cm-es "törpe" vagyok....de ha egy csajnak csak ezért nem jővőkbe,akkor legyen már nálam magasabb...

2017. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!