Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni röviden.

28 vagyok még barátnőm nem volt tudom gáz,de ennek több oka van akit érdekel annak leírom.

Nos a helyzet az,hogy mivel nincs barátnőm attól még hiányzik a szex.

Prostinál 2szer voltam erre a mai napig nem vagyok büszke,de mentségemre legyen mondva fiatalabb voltam

Az első 18 évesen (megleptem magam) a második később 18-22 között.

De itt jön a lényeg ha párt találnék ami nem tudom mikor lesz ha lesz mit mondjak neki?

Egyszerűen nem tudnék hazudni majd elmondom ezt is miért.

28 évesen megint rám jött a baxhatnék?

Ezért elmentem hosszú idő után megint egy prostihoz?

Ez,hogy menjek-e vagy ne már annyira frusztrál,hogy lassan megbolondulok!



2015. okt. 12. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első barátom prostikhoz járt.Isteni volt vele a szex,mert sok mindenre megtanították.Engem nem zavart.Senki nem az anyja hasában tanul!
2015. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a csoda inkább hogy még csak 2 voltál ennyi idő alatt. De vannak szexpartnerkereső oldalak is.


Egyébként mik az okok?

2015. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első értem én,hogy mit mondasz,de egyszerűen nem bírná el a lelki ismeretem,hogy ennyi idő után ismét megtettem.

A másik pedig az,hogy nem mindenki ilyen toleráns.


Második kommentelőnek az okok.

Ami miatt nem volt még barátnőm:

-3 évesen beteg lettem folyamatosan járnom kellet orvoshoz

emiatt a szüleim kis túlzással még a széltől is óvtak emiatt pedig zárkózott lettem kiskoromban,általánosban csúfoltak a középiskolába meg alig mertem menni aztán elvitt anyám egy pszichiáterhez na azoktól a bogyóktól annyira feloldódtam,hogy talán akkor lett is volna rá esélyem ha nem lettem volna beteg,meg persze akik tetszettek annak barátja is volt

-mikor kicsi volta a szüleim sokat veszekedtek ez is nagyon megviselt annyira,hogy még a mai napig is ha hangosan beszélnek már azt hiszem megint veszekednek

A középiskola után meg nem mentem el dolgozni mert úgy gondoltam a leendő főnököm nem fogja jó szemmel nézni,hogy orvoshoz kell járnom ráadásul elég sűrűn mert a gyerekkori betegségem ráment a szemeimre és volt,hogy havonta sőt hetente 2-3 alkalommal menni kellett.

Még a mai napig járok vigyáznom kell a jobb szememre mert a balra megvakultam

Ezért rokkant is vagyok 88% van a papíromra írva.

Tehát 12%ban vagyok egészséges

2015. okt. 12. 08:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja és,hogy miért nem tudnék hazudni?

Mivel rokkant vagyok olyan helyre is vesznek fel ahol rokkantak vannak.

Lehet,hogy ott találkozom valakivel és összejövünk.

Egy rokkantnak pedig nem tudnék hazudni!

2015. okt. 12. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!