Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van jó domina élményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jó domina élményetek?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, de kiváncsi vagyok, nektek mi a véleményetetk! 20/F

2016. márc. 7. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legbetegebb fétis az a láb fétis után, szóval bkcsi de nincs, és nem hiszem, hogy normális embernek valaha is lesz jó élménye ebben ...
2016. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van. Normális ember vagyok. ( Szerintem )

Bár lehet hogy nem mert az előző már rám sütötte, hogy ez kizárt...

2016. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már számos nagyon izgalmas élményem drága, aranyos dominákkal. Szerencsém is volt, kegyesek voltak hozzám, és jobban vigyáztak rám, mint a fogorvosom.



És normális vagyok, megmondták a hangok is.

2016. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja, és még súlyos kétoldali lábfétisem is van, bocsánatotkívánok, én szégyellem magam, tényleg, a pszichológusom szerint gyógyíthatatlan, *ruha-megszaggat *föld-fejreszór *felköp-alááll brühühühühűűűűűűűűűű :(((((((
2016. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és egyáltalán nem értem, mi a jó abban, ha nők, feszes bőrszerkóban, egy ostorral, meg egyéb kínzóeszközzel csapkodnak, egy magatehetetlen féfit. Ha komoly, ez a 21. Század európá, már értem a terroristákat, hogy miért akarnak kiírtani bennünket
2016. márc. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem mi köze a bőrszerkónak a dominához, illetve hogy hogyan lehet egy érzelmi alapú dolgot "érteni" ? Te érted a csókot barátom? Nem érted a csókot? Pedig a csók logikus. Remélem el tudod magyarázni.. akárcsak azt mi a domina élmény. Gondolkozz mielőtt hozzászólsz!
2016. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lazán eltudom mondani. Csókkal szerelmesek fejezik ki a kötődésükeg egymáshoz, és ez jó érzés. Nemcsak, hogy jó, de kellemes is egyben. Nem okoz fájdalmat. Szemben a dominával, ahol csak a fájdalom szerzés a cél. Meg persze a magaláztatottság érzése. Számomra felfoghatatlan, hogy ez hogy lehet erotikus, és főleg törvényes.
2016. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, akikkel nekem eddig dolgom volt, nem voltak bőrszerkóban, és jellemzően vigyáztak rám, nem okoztak különösebb fájdalmakat, tudták hogy alacsony az ingerküszöböm.


Atyaúristen, lehet hogy nem is voltak dominák???? :D :D :D

2016. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2-es 6-os 8-as


A világ sokszínű. Soknak különféle az ízlése, a szokásai. És igen, van aki más dolgokat talál erotikusan izgalmasnak, mint te. Ez így van, és akkor is így marad, ha az ilyen témájú kérdéseket szét trollkodod, csak mert szemellenzős vagy és nem értesz hozzá. "Hogy lehet legális" pffffffff.....

2016. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!