Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van jó domina élményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jó domina élményetek?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, de kiváncsi vagyok, nektek mi a véleményetetk! 20/F

2016. márc. 7. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Számomra viszont az felfoghatatlan miért ugatsz bele más magánéletébe 8-as. Főleg így hogy korlátolt vagy.


Toljad a misszionárius pózodat a koporsóig és kussolj!

2016. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szívesen átmennék hozzád, hogy jól elfenekeljelek, meg kitágítsam a segglyukad, talán még meg is korbácsolnálak, ha tényleg annyira szereted! Ráadásul ingyen !!! Tuti biznisz
2016. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12.: A dominák pontosan értik, amit senki más, hogy nekem MEDDIG jó, és hogyan tudják kiváltani belőlem, hogy annyira izgalmas legyen, amikor már olyan járulékos kellemetlenségek, mint a fájdalom, szinte ne is tudjon érdekelni. Olyan állat kezére sose adnám magam, aki az egészből csak annyit ért, hogy na majd jól megmutatja, milyen rossz is ez nekem.


Jársz fogorvoshoz? Pedig ott is ki vagy szolgáltatva valakinek, aki simán tudna neked nagyobb fájdalmat okozni, mint amit elviselsz. Valami fontosabbért mégis kockáztatod. De tudod mit? Gyere hozzám, majd én szétszúrkálom a fogínyedet, meg belefúrok a gyökeredbe ipari ütvefúróval, ráadásul ingyen! Tuti biznisz!


Hullámvasútra ültél már fel? Ó, pedig csupa veszély, és még egészségtelen is lehet, felkavarja a gyomrodat meg minden. Mégis megéri az izgalmakat. De ha te ennyire élvezed a zuhanás meg a hánykolódás élményét, gyere hozzám, majd én kirúglak a lakótelep tetejéről, és ráadásul ingyen! Tuti biznisz!

2016. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

és 8-asra:


Ha egy olyan társadalomban kellene élned, ahol a többség aszexuális, és nem hatná meg a magyarázatod arról, hogy SZERINTED a csók kellemes, és SZERINTED összetartozást fejezne ki, ugyanis belőlük nem vált ki semmilyen érzést, viszont magyaráznák neked, hogy az fúúúj de undi és nem higiénikus, és egyáltalán, ők ez nem értik stb... ezen az alapon pedig be akarták tiltatni a csókolódzást, - megnézném hogy akkor hogy állna a szád :D

2016. márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mr Pofonnak nagyon igaza van! Kösz a komenteket!
2016. máj. 3. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!