Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlány - jófiú kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlány - jófiú kapcsolat, el tudnád képzelni hogy Neked mindent szabad, miközben a fiú hűséges?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat ez a kérdés, kiváncsi lennék milyen lenne így élni. Lehet furcsa kicsit a kérdésem, de évek óta arra vágyom, hogy egy felszarvazott "jófiúként" éljek egy szexi, csinos nő mellett.


Ez alatt a következőket értem: Én fizetek mindent, a bevásárlásokat, a szexi női ruhákat, fodrászt, stb. Miközben Te bárkivel bármikor lefeküdhetsz, randizhatsz, én pedig megteszek Neked mindent, elvégzem a takarítást, mosogatást, lemosom az autódat, stb. A-tól Z-ig kiszolgállak.


A kérdésem elsőorban az olyan nőkhöz szól, akik szinte bárkit megkaphatnak és esetleg már sokszor volt féltékenykedő pasijuk és gondolatban eljátszottak már ezzel a kérdéssel, esetleg volt olyan kissé papucs pasijuk akik -ha nem is ilyen szinten- de sokmindent elviselt Nekik:)



2016. márc. 7. 23:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Még azok a nők is akik bárkit megkaphatnak, arra vágynak, hogy legyen csak egy valaki szereti őket. Azért akik, nem azért akit a tükörben látnak.
2016. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Milyen világ ez? Azt akarja valaki, hogy a lány kihasználja és orrba-szájba csalja...? Ez most mazohizmus vagy perverzió?
2016. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Hát neked nagyon nincs önbizalmad!!
2016. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen bármikor lehetsz :D az ellenkezője már nehezebb.
2016. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt r**anc-hülyegyerek kapcsolatnak nevezném, de kinek a pap kinek a paplan. Sztem is könnyen elérhető ez az állapot ebben a mai világban. leccgó
2016. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

De azért rendes párkapcsolatra gondolsz most? Szóval közös lakás, közös programok, járás, szex, minden, csak mellette flörtölhetek szabadon, meg akár félre is léphetek néha, ha találkozom egy helyes pasival? Mert amit utána írtál, az már inkább olyan volt, mintha valami bejárónő lennél, csak férfiből, aki megfőz, kitakarít, felmos, aztán távozik...


30/N

2016. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban lenne az igazi, szerintem úgy a legizgalmasabb. De első körben érdekelne a bejárónő szerep is. Melyiket tartod megfelelőbbnek, amelyik az igényeidet jobban kiszolgálja? :)
2016. márc. 14. 18:28
 8/30 anonim ***** válasza:
És ezek mellett szexuálisan is inkább az alárendelt szerepet szereted?
2016. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy nőnek is kellemetlen lehet egy ilyen nyikhaj mellett élnie.

Légy már férfi,mert felpofozlak!

2016. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Ez biztos hogy csak szórakozik, elképzelni nem tudom hogy ennyire hülye legyen valaki hogy erre vágyik:D
2016. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!