Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlány - jófiú kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlány - jófiú kapcsolat, el tudnád képzelni hogy Neked mindent szabad, miközben a fiú hűséges?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat ez a kérdés, kiváncsi lennék milyen lenne így élni. Lehet furcsa kicsit a kérdésem, de évek óta arra vágyom, hogy egy felszarvazott "jófiúként" éljek egy szexi, csinos nő mellett.


Ez alatt a következőket értem: Én fizetek mindent, a bevásárlásokat, a szexi női ruhákat, fodrászt, stb. Miközben Te bárkivel bármikor lefeküdhetsz, randizhatsz, én pedig megteszek Neked mindent, elvégzem a takarítást, mosogatást, lemosom az autódat, stb. A-tól Z-ig kiszolgállak.


A kérdésem elsőorban az olyan nőkhöz szól, akik szinte bárkit megkaphatnak és esetleg már sokszor volt féltékenykedő pasijuk és gondolatban eljátszottak már ezzel a kérdéssel, esetleg volt olyan kissé papucs pasijuk akik -ha nem is ilyen szinten- de sokmindent elviselt Nekik:)



2016. márc. 7. 23:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én is ismerek hasonló kaliberű embert, szóval de léteznek ilyenek :D
2016. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

én voltam már ilyen szerepben.

Valahogy a farkamnál fogva tudott vezetni a csaj. Sajnos én sem vagyok teljesen százas

2016. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
31%

Ha helyes a srác akkor minden álmom lenne :)

18

2016. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
#6-os válaszoló vagyok. Nekem párkapcsolatban jobban tetszene. ;)
2016. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%

Simán elképzelném..:D Bár mindent fizetni nem kell, de ez a felállás nagyon bejövős lenne. Szukának lenni szabadon. huhúú. Dehát van barátom, hátha egyszer neki is lesz ilyen perverziója.

24l

2016. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%
15, remélem olvassa a palid és csak volt....
2016. ápr. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
31%
16. Ha olvasná se akadnak ki, nem olyan prűd, mint te.
2016. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ez egészen jól hangzik. Mi a hátulütője? :D 21/L
2016. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
48%

Én ezt csinálom.:DDDD és nagyon jó

L

2016. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
soha nem hagynám hogy egy pasi tartson el és meg csalni se lennék képes mert az azt jelentené hogy nem szeretem de szerelem nélkül nem megyek bele kapcsolatba
2016. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!