Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből tűnik fel neked, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tűnik fel neked, hogy egy nőnek enyhe perverz gondolatai vannak, ha amúgy szolidnak néz ki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rossz előjelek:


1.Psycho tekintet

2.Animéket kell nézni vele

3.Kéjes vigyor mikor halottakról van szó

4.Izzad és liheg, ha arról mesélsz, hogy hogyan habzik a vér meg ilyenek.

2016. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hulye vagy :D
2016. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kezd el vele szexről beszélgetni, és kiderül. Vagy pl. ha sikerül elkapnod egy kaján tekintetet.. ha... Nekem volt egy tök normálisnak kinéző osztálytársnőm, egy falusi lány, és annak is nézett ki. Azt gondolta volna az ember, hogy egy szolid kis csendes lány, de mikor elkezdett vele beszélgetni az ember, kibújt a szög a zsákból, hogy wgy nagyszájú, jókedélyű, és nem utolsó sorban, igen, perverz lány. Így is hívtuk "A perverz" :D :D Meg úgy is, hogy Punci. De komolyan. A macskája után, aminek tényleg ez a neve.

De mondom, semmi előjel nem utalt erre, míg szóba nem álltunk egymással.

2016. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen csappatársam... Szolid 16 éves kiscsajnak tűnt...Aztán többször figyeltem és nagyon durván tudott nézni a (roplabda) edzőnkre...Eskuszom levetkozettte a pasit a szemeivel.:D Meg volt, hogy a nyelvet a felső ajkara tette (szinten miközben nezte a pasast)...Pedig abszolút olyan kislányos (testre, arcra egyaránt)..
2016. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
gratulálok a kérdéshez,komolyan. Csak így tovább.
2016. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5


Gratulálok a "válaszhoz". Csak így tovább, de ha így haladsz kicsapnak a trollképzőből :(

2016. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kedves 6, nem,nem vagyok perverz,mégha ezt is terjesztik. Azoknak a lelke mérgezett,akik ilyet gondolnak valakiről,mert a szemébe nézek a másiknak. Igen,ez valóban beteges. Ezt nem én gondolom,hanem egy orvos,akinek ezt elmeséltem. Amúgy sok "troll"nál okosabb vagyok, az ország egyik legjobb közepiskolájában érettsegiztem. Tudod, nem fog fájni, ha kirúgnak. Égi áldásként fogok rá tekinteni. Köszönöm, drága Megváltóm!
2016. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"ország egyik legjobb" hahaha. Szerintem nem jártál te sehova, max a buznyákpusztai elemibe. Tisztes nevén: Gyuribácsiabunkó szagbéközép.
2016. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
oke,Emese.te bolond vagy
2016. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Mondod ezt a bigott vallásos baromságaid után.

2016. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!