Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fantáziáltál már valamelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantáziáltál már valamelyik közeli családtagodról maszturbálás közben?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe a kérdés, mert az egyik válasz itt a GYK-n úgy hangzott, hogy a lány meglátta a testvére merev péniszét véletlenül, "jól megbámulta", aztán még aznap masztizott és erre gondolt. Érdekelne, hogy másokkal is előfordult-e már ilyen. (Nyilván nem arra gondolok, hogy valaki rendszeresen ezt csinálja-e, az olyan nem teljesen normális, legalábbis szerintem.)


Nemet és kort is írjatok légyszi!



2016. márc. 9. 14:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hogy néz ki a húgod? :) Ő vajon gondol rád néha, vagy észrevett már téged és esetleg folytatta, amit elkezdett ennek ellenére...?
2016. márc. 9. 16:08
 12/25 anonim ***** válasza:
8%
Mennyi perverz és undorító ember van...Tiszta fertő...
2016. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan tipikus jó csaj, olyan átlagos. Nem vett még észre sosem.
2016. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%

Fújjj baz+

családtag,rokonról fantáziálni?? ez nagyon undorító.

2016. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Ennyire várjátok már a Trónok harcát...?
2016. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

számomra izgatóak a válaszok!!

és persze hogy én is leskelődtem már is masztiztam ilyesmire!!

2016. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszenek. Jöhetnek még élmények, kíváncsian várjuk!!!
2016. márc. 9. 21:54
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómra, nem egy jó csaj de valamiért mégis felizgatott akkor.. :D fater nővére egy családi összejövetelen rendesen kirakta a melleit, szép dekoltázsa volt.. akkor is kicsapattam. Ezekre nem vagyok büszke de hát na, senki sem tökéletes meg csak egyszeri alkalmak voltak szal nem vagyok mániákus családtagra masztizó xD


van egy másik unokatesóm aki am nem is vérrokon na rá rendszeresen kiverem. Ő sem egy fullos csaj de olyan cuki ^^ ....mint a lopott bicikli! :D

2016. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem nagy dolog, ha egy test látványára (tehát nem arra a tudatra, hogy xy az unokanővérem/unokabátyám) gondol valaki a személyes fantáziájában... Aki ide jön pfujjgatni, az tegye a szívére a kezét és mondja azt, hogy ő még soha nem gondolt egy kósza pillanatra sem valakire, aki bár családtag, de ugyanakkor nagyon attraktív (vagy kedves, vagy aranyos, vagy akármi, ami megfogott benne). A kérdés puszta kíváncsiság, nem beteg emberként írtam és nem beteg válaszokat várok...
2016. márc. 11. 02:45
 20/25 anonim ***** válasza:

Na most azért nagy különbség van unokatestvér vagy szülő,testvér iránti vonzalom között.

Unokanővéremre én is vertem sokat gyerekkoromban.

Még a nevelt lány iránti kíváncsiságot is megértem.Bár az sem százas kategória.

De közvetlen családtagra felizgulni az már igen beteges dolog.

Gratulálok!

F40+

2016. márc. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!