Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fantáziáltál már valamelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantáziáltál már valamelyik közeli családtagodról maszturbálás közben?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe a kérdés, mert az egyik válasz itt a GYK-n úgy hangzott, hogy a lány meglátta a testvére merev péniszét véletlenül, "jól megbámulta", aztán még aznap masztizott és erre gondolt. Érdekelne, hogy másokkal is előfordult-e már ilyen. (Nyilván nem arra gondolok, hogy valaki rendszeresen ezt csinálja-e, az olyan nem teljesen normális, legalábbis szerintem.)


Nemet és kort is írjatok légyszi!



2016. márc. 9. 14:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

a 3ad unokatesómra,és a hugomra,de csak ritkán,mégis csak a hugom.

30/F

2016. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, esküszöm nem értem ezt a mentalitást. 1000+1 másik ember van az ember környezetében, vagy felcsapja a netet és lát olyan férfit/nőt akire maszturbálhat. (ne ragadjatok le a részleteknél, hogy most régebben mikor nem volt net akkor kire kellett volna...)Nekem sosem fordult meg a fejemben, hogy közeli rokonomra vagy családtagomra gondoljak. Egyszerűen abszurd, hogy az ember csak azért, hogy kielégítse magát, képes a legalsóbb szintre is lesüllyedni...
2016. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%
Ne aggódjatok, arcok, áprilisban jön a 6. évad és Jaime rojtosra fogja kefélni Cerseit. Készítsétek a százas csomag zsebkendőt és a papírkosarat...
2016. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
mindig is szerettem volna egy hugicát...
2016. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nővéremre sokat verem.
2023. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!