Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak, olyanok akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, olyanok akiknek 20 cm-es vagy nagyobb péniszük van. Milyen érzés ekkora pénisz birtokában lenni? Örültök neki?

Figyelt kérdés

Milyen magasak vagytok ? Korotok ?


Gondolom hatalmas önbizalmat ad nektek.


Hogy reagálnak a csajok/Nők mikor meglátják ?


2016. márc. 13. 03:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

sajna nyűg nekem a 23 cm

mikor meglátják ájuldoznak

orálist bevállalják valahogy,

de a többit nem merik legtöbben 26 F

de azért akad rá jelentkező

most egy románribizlit q,ro.gatok vele

2016. márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
19cm, de még nőni fog, valószinüleg szóval válaszolok. inkább csak egy biztonság érzetet ad, hogy ezért nem fog velem kötözködni senki, de ettől nem lesz önbizalmam, a csajok/nőkhöz pedig addig nem lesz szerencsém amíg nem lesz meg kettőnk között a kölcsönös szeretet, bizalom. Szóval nem olyan hű de nagyon jó érzés, csak sokan felfújják ezt az egész ügyet. 17 éves vagyok 187 cm magas.
2016. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
20 cm. Semmi különös,annyi hogy nem kell az miatt izgulnom hogy nem elég nagy a lánynak.Egyszer történt hogy valaki azt mondta: " ezt ugyan belém nem rakod". De a farok mérete a legutolsó szempont ismerkedés terén. Én sem a nő mellmérete alapján választok.
2016. márc. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

gyanítom az a 23 rendesen lemérve inkább 16 jobb esetben


ne legyél már hülye.

2016. márc. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem 22 centis és 5 centi átmérőjű. Imádják a csajok. :) 182 cm és 25 vagyok
2016. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem tudom majd apám megkérdezem
2019. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
21 cm. én 193 cm. 44 év. sokszor problémás, nem merik bevállalni, főleg ilyen egyéjszakások esetén... az egyik horgász cimborának még nagyobb, egyszer hozzánk csapódott két kiscsaj, vittem magammal akkor öt liter kitűnő egri bort, itattuk őket, láttuk hogy ebből lesz valami... amikor a haver bevitte az egyik kiscsajt a sátorba, ment a szöszmötölés, mikor hallom hogy mondja a lány: hát ezt belém nem rakod az biztos! Mire a haver: hát lányom, ha a liter bor bement, ennek is be kell menni... és bement... :D
2019. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hazudik az aki nem büszke rá
2020. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb csajjal nehézkes, volt aki nem is engedte punciba. Szerintem nem olyan jó hatalmas farkúnak lenni, mint a legtöbben gondolják.


2m

20/F

2020. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze

Fizetni se kell a szexért és így is jönnek sorra lerendezni

2020. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!