Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már főnökötökkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már főnökötökkel?

Figyelt kérdés
Nekem 3 éve van szex kapcsolatom vele pedig mind2en családosak vagyunk és a munka kapcsolat rovására se megy a dolog
2016. márc. 15. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy teljesen természetesnek tartod ezt. Mintha ez lenne a világon a legtermészetesebb dolog.
2016. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tartom annak de mikor itthon 2 hónapig semmi nincs és hol erre hol arra fogva akkor bizony kell valaki aki megadja ami kell.
2016. márc. 15. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 Legalább próbáltad megjavítani a kapcsolatod a férjeddel? Vagy egyből a könnyű utat választottad? Nem ítélkezni akarok amúgy, mert semmi jogom rá és nem is ismerlek. 22/N
2016. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy próbáltam de már nem idegesítem magam. A 4. gyerek után kezdődött ez hogy most ne mert a gyerekek otthon vannak ha elvittem őket anyámékhoz akkor túl fáradt de edzeni futni napi 2 órát van ideje csak rám nincs
2016. márc. 15. 14:57
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Akkor szépen el kell válni, nem pedig félrekefélni. De hát nyilván, ez a könnyebbik út..
2016. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok 10 év házasságot eldobni + mindentől függetlenül szeretem a férjem
2016. márc. 15. 15:07
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Ja, én kérek elnézést. Nyilván el vagy kényelmesedve így ebben az állapotban, vár otthon egy férj, a közös otthon stb.

Azt meg ne kamuzd már be, hogy szereted a férjed, mert aki szeret valakit, az NEM csalja meg, akarom mondani nem tart szeretőt. Ez a lehető legundorítóbb dolog, amit csak tehettél.

Ha valami nem működik, akkor nem kell erőltetni, más is vált el, akár 20 év után is, és nem állt meg az élet, hanem ment tovább.

2016. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

A kérdésre visszatérve, nem, nem szexeltem a főnökömmel, mindketten hetero fickók vagyunk ;)

Az meg, hogy te mit csinálsz...szerinted a férjed nem jár hasonló cipőben?

Jó, vicc volt! Bárki lehet fáradt.

26/F

2016. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nyilván elvagyok kényelmesedve azért dolgozom ahelyett hogy a napot lopnám.Az meg hogy szexen kívül nekem minden megfelel itthon nem hiszem hogy a te dolgod lenne.
2016. márc. 15. 15:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szexeltem a főnökömmel, kicsivel több mint 5 éve. Azt azért hozzá kell tenni, hogy előtte randizgattunk, azóta is szeretjük egymást, van egy 2 éves kisfiunk és összeházasodtunk. :)

Amit te művelsz az kiábrándító és undorító...

25N

2016. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!