Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már főnökötökkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már főnökötökkel?

Figyelt kérdés
Nekem 3 éve van szex kapcsolatom vele pedig mind2en családosak vagyunk és a munka kapcsolat rovására se megy a dolog
2016. márc. 15. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról beszéltem, hogy a férjed eltart és amiatt vagy elkényelmesedve, hanem hogy a legundorítóbb módon oldod meg azt, hogy a szex nincs rendben. Nem tudom, de ha már 10 éves házas vagy, csak tisztában kéne lenned azzal, mit jelent a házas élet és mi az a hűség. Ugyanis egy kapcsolat/házasság alapja a HŰSÉG, de látom te ezt még hírből sem ismered.

Így kihasználod mindkét férfit, szerencsétlen férjed meg tök hülyére veszed.

A szex igen csak fontos részét képzi 2 ember kapcsolatának és ha ez nem működik, akkor bizony meg kell beszélni, ha ez sem segít, akkor pedig külön válni.

De mit is vár az ember attól, akinek láthatóan nincs gerince..

2016. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy! Sajnálom a férjedet, hogy ilyen .... vett el! Te nem vagy nő a szememben és nem is leszel! Eggyik barátnőmet sem csaltam még meg inkább megbeszéltem és szakítottam. Engem csaltak már meg és azóta se tudok úgy nézni rá mint emberre! Állatok csinálják ezt.
2016. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Hagyjátok .. A férje is nyilván ugyanezt teszi vele.. Remelem ! ;)
2016. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen szexeltem már a főnökömmel, meg a feleségével is. Igaz nem hétköznapi, de semmi estre sem undorító amit teszel...
2016. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!