Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az utóbbi időben elkezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben elkezdtem vonzódni a transz csajokhoz is. Ez normális?

Figyelt kérdés

leszbikusként mindig is bejöttek a cisz testű nők, mellek, széles csípő, telt ajkak, homokóra test, hosszú, formás combok, telt kerek fenék...


Viszont az utóbbi időben volt egy álmom, és azóta foglalkoztatja a fantáziámat a dolog.

Nagyon fura volt, mert egyrészt olyan puha, kerekded teste volt mint a többi lánynak, kicsi de formás melle, jó feneke...de a lába között kezdődött a fura rész.

Szóval értitek.

Na de a dolog pikantériája, hogy úgy szeretkeztünk ahogy két nő szokott...nem tudom megmondani hogy ki "vezetett" vagy volt "felül". De szóval ujjaztuk egymást meg ilyesmi.


Ennek dacára a férfiak nem jönnek be. A szakáll vagy a borostás arc gondolatára lever a víz. Nem indít be az izmos vagy szálkás test, fontos hogy az illető olyan nőiesen puha, kerek legyen. Ahogy a klasszikus behatolós szex se vonzz, nagyon nem, bár azzal nincs bajom ha a partneremnek farka van.


Szóval nem hinném, hogy bi vagyok, elvégre a transz nők is csak nők. De érdekel hogy ki mit gondol. Szerintetek ezt minek nevezzem? Tudom, a szexualitás elég fluid...


Érdekelne, hogy ez mennyire megszokott dolog lányok?

Más is van így?



2015. júl. 2. 01:00
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
37%

"elvégre a transz nők is csak nők"


Szerintem nem,de kinek mi.


Vonzódsz hozzájuk,de a "kis extrájukkal" semmit sem tudnál elképzelni?

Vagy valahol az is érdekel?


Illetve írtad,hogy borosta,izmok stb. undort váltanak ki belőled,de mi van a lányos testű fiúkkal?

2015. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Mármint azokkal,akik vékonyak,szőrtelenek stb.

Ettől természetesen nem lányosak...

2015. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem, van különbség egy feminin fiú, és egy transznemű nő között.


Meg mondom a dinamika más. A heteró szex nem vonzz.

2015. júl. 2. 01:22
 4/11 A kérdező kommentje:
vékonyból a nők se jönnek be. nekem fontos, hogy legyen combja, feneke, csípője, látható dereka rendesen.
2015. júl. 2. 01:27
 5/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Tehát azzal semmi,csak a teste?

Nem lehet,hogy láttál egy ilyen srácot,tetszett és csak utána láttad meg,hogy farka van?

Ha maga a pénisz sehogy sem vonz rajta és nem is kezdenél vele semmit sem,akkor szerintem ugyanúgy leszbikus vagy.

Max kicsit elnézőbb,mert egy átműtött nőt is elfogadnál.

2015. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, a transz nők is ugyanúgy nők, mint a ciszek. Mivel egy nőt nem az határoz meg, hogy mi van a lába között, hanem az, hogy mi van a lelkében.


Más kérdés, hogy egy igazi transz SOHA nem fogja használni ami a lába között van, míg azt korrigálják neki. Tehát addig jó, amíg pont ugyanúgy érsz hozzá, mint bármely másik nőhöz.


A másik pedig, hogy kérlek, ne próbálj meg magadra cimkéket aggatni. Leszbikus azért és addig vagy, mert annak vallod magad.


A miatt meg, hogy ki van alul, és ki van felül, ne aggódj. A heteróknál van ilyen, hogy 'és kettőtök közül ki a fiú'? Kérlek, ne...


U.i. A párod, lett légyen valós, vagy képzeletbeli leszbikusnak vallja magát, de legalább bi. Ha neki a leszbikus identitásával nincs baja, akkor te se kérdőjelezd meg.

2015. júl. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel baj. Izgat es tetszik a latvany es a kivancsisag.

Kar hogy en akkor biztos nem jonnek be mert en meg vekony vagyok.

Ha egyszer majd kiprobalod remelem annyira jo lesz mint az almodban ;)

2015. júl. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is vonzónak tartom őket, de a pasikat és a csajokat is...

Hogy férfi-e vagy nő a transz, az jó kérdés... Azt hiszem mindegy. Ma már nem az vagy ami, hanem akinek mondod magad.

Én ha szépnek tartok valakit, bármilyen nemű is, akkor az feminin szokott lenni. Szeretem a gyengédséget, a lágy vonalakat. Az a baj a transz többséggel, hogy alapjában látszik, hogy férfi volt, vagy legalábbis az lenne a természet szerint.De ő nő akar lenni, és nem nőies sem a mozgása, sem a beszédstílusa. A nőies nem egyenlő a ri bancossal... De nem mindre mondom, mert nem , a többségre.

2015. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Valamilyen szinten vonz akkor a pénsz téged is. Szóval, hogy a férfiakat nem tudod szeretni, az lehet pszichés zavar is. Lehet, hogy biszexuális vagy.
2015. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bi vagyok. Mondom a heteró szex nem izgat. A férfiak nem érdeklenek.
2015. júl. 5. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!