Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy felálljon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy felálljon?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt a párommal, 7 év köztünk a korkülönbség. Én 18, ő 25. A napokban mutattam be a szüleimnek, de előtte üres volt a lakás, és szexelni szerettünk volna, ez lett volna az első együtt. Előjáték során kemény volt és megingathatatlan a férfiassága, azonban amint betette kicsúszott mert lelankadt. Láttam hogy rosszul érinti, szerintem zavarban volt, de utána sem tudtunk, többször próbáltuk.

Itt leginkább ilyen korú férfiak véleményére lenne szükségem, hogy mit tegyek azért hogy 100%osan legyen kemény ahol kell?

Orális kényeztetés volt, mindig van szex előtt, szóval ilyen válaszolat hogy sz'pd le, nem kérek. Köszi előre is!



2016. márc. 20. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
izgult. ne csinálj semmi extrát, ne parázz rá, ha ő nem akarja, akkor ne beszéld meg vele, csak legközelebb kapd el megint, mielőtt túl sokat agyal ő is.
2016. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vele beszéld meg, hogy nem bánja-e valami vagy nem stresszel valamin mert mi ebbe nem nagyon fogunk tudni segíteni
2016. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha először találkozott a szüleiddel akkor lehet hogy benne volt némi félsz és izgalom. Nem kell emiatt aggódnod szerintem hosszú távon, merevedési zavar nem csak a szexuális vágy fokától függ. Kellemetlen hogy ez az első alkalom és így jött össze, de ne vonj le hosszú távú következtetést. Biztos menni fog az jobban is.
2016. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"ez lett volna az első együtt.....Orális kényeztetés volt, mindig van szex előtt," Elvesztettem a fonalat!
2016. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El múlik magától néhány nap és újra működni fog
2016. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem.
2016. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!