Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet találni olyan lányt aki nem akar szexet, kapcsolatot, stb. csak kissebb "játékokat" úgymond, orális szex pl. petting, esetleg csók stb. ,?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 12:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Férfi.
2016. márc. 23. 13:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.

Jobban szeretek csókolózni,simogatni egymást,felfedezni kölcsönösen egymás testét.

Kézzel és vagy szájjal kielégíteni a partneremet

és viszont is jobban szeretem ha kézzel munkálkodnak rajtam.

A fűrészelést unom, sajnos hüvelyi úton nem is tudok elélvezni, így abból nekem 5-10 perc bőven elég.

De ha nincs nem hiányzik.


33N

2016. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En orulnek egy ilyen pasinak, nagyon szeretem az oralist adni-kapni. A behatolas viszont meg fajdalmas, mert csak egyszer tortent velem ilyesmi eddig, de egyelore nem is vagyom ra.


23N

2016. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen lányokkal szeretnék ismerkedni.

Azért jöhet pár perc fűrészelés is.

25f

2016. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!