Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt, hogy valaki jól néz ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt, hogy valaki jól néz ki, le lehet rombolni a kisugárzással, a megszólalással? (23/F)

Figyelt kérdés
Én nem értem, valahogy nem jön össze nekem a barátnőzés, pedig folyamatosan, minden honnan azt hallom, vagy visszahallom, (persze, a közeli ismerősöktől, meg rokonoktól, ahol ugye nincs tétje kimondani a szavakat) hogy én milyen jól nézek ki, munkahelyemen is mindig azzal szívatnak a kolléganők, hogy menjek el chippendale fiúnak, mert halomra keresném magam, meg hogy táncoljak már nekik egyet, stb :) Tehát, ELVILEG én nagyon jól nézek ki, de a gyakorlatban valahogy nem áll össze a kép. A lányok mintha félnének tőlem. Buliba, ha közel megyek egy szép lányhoz, az gyorsan elfordul, és úgy érzem, zavarba jön, vagy gyorsan elmegy cigizni... Lehet ennyire negatív kisugárzásom? Az is igaz, hogy nem vagyok a szavak embere, tehát ha első benyomásra még tetszenék is, (általában a strandon így vélem, már ha a hosszú megbámulás azt jelenti) második benyomásra már biztos elbukok, mert mondok valami hatalmas baromságot, vagy szerencsétlenkedek egy sort. De hát ez van, ahogy mindig is mondtam, nem vagyok valami jó csapatjátékos :) És én normális lányokat keresek, nem a könnyűvérű fajtát, vagy a pénzéheset, mert nekik nem feltétlenül számít a kinézet, az fő erősségem. Nem tudom, volt e már valaki hasonló helyzetben, és van e megoldás. Mármint, olyan lányt összeszedni, aki a maga nemében (szó szerint) hasonló külsővel rendelkezik, mint én az én nememben, vagy maradok a motorommal kettesben, mint azt oly sok ideje teszem már :)

2016. márc. 23. 15:38
1 2
 1/13 Dreamer88 ***** válasza:
58%

Szerintem megijednek a csajok és arra gondolnak, hogy ilyen jó külsővel csak egyszeri kalandra kellenek neked.


Próbálj meg odamenni valami igazi bombázóhoz vagy ismerkedj neten kép nélkül.

2016. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Küldj kepet es kiderul h hogy tudod...
2016. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na mostmar kivancsiva tettel mennyire is vagy te valojaban jo. Szoval nekem is faradhatsz kuldeni egy kepet.En nem ilyedek meg.:P
2016. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is :)
2016. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb biztosan találsz valakit. Én kicsit önbizalom hiányos vagyok és sokszor szívatnak azzal főleg a munkahelyemen kolleganőim hogy onnan megyek férjhez, mert ügyfeles vagyok, de nálam sem mertek kezdeményezni soha konkrétan, pedig úgy hallottam több embernek is tetszem, bár van párom úgyhogy teljesen mindegy. Lehet hogy pont a külsőd miatt jönnek zavarba, hogy annyira jól nézel ki. Én is észreveszem hogy sokszor megbámulnak, főleg ha lengébben öltözöm nem télikabátba. Meg kéne szólítanod ha tetszik valaki, próbálj flörtölni és ha vevő rá beszélgess vele.

L24

2016. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2es vagyok nem jott kep szoval pasz nem tudom jol gondolod-e
2016. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Elképzelhető, hogy csak szívatnak azzal, hogy jól nézel ki.
2016. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oszinte vagyok.. Jol nezz ki...
2016. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most már engem is érdekel, szóval örülnék, ha küldenél képet ;)
2016. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát az se tett jót nekem különösebben, hogy Johnny Bravo-n nőttem fel, meg hasonló olyan meséken, (Dragon Ball) amit arra tanítottak, hogy ha megszólítasz egy nőt, akkor jó eséllyel pofán csap :D Én teljesen ebben a tudatban voltam egész gyerekkoromban, ezért nem tanultam meg idejekorán a "jó" dumákat.

2016. márc. 23. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!