Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz, egy amúgy sharmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz, egy amúgy sharmos, és nagy kisúgárzással lévő férfi, totális önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés

Féltékenykedő, mást örökké ellenörző, gyanakvó? és mindentől félős, főleg a nőktől?

Mit tehettek vele, hogy ilyen emberré vált?


2013. okt. 13. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valakit sokat piszkálnak meg átvernek,akkor lesz ilyen... A sokadik megaláztatásra már óvatosabb hisz joggal gondolhatja,hogy ha már a sokadik esetben történik vele ugyanaz,annak már van valami a hátterében. Ismerek ilyen fiút,évfolyamtársak voltunk. Helyes,rendes srác volt,és jól tanult. Azt hiszem,pont ezért akadtak rá,és habár a barátaiból sokan kiálltak mellette,rendszeressé vált az oltogatása,a b*zizása,és hogy odavágták a képébe,hogy egy okoskodó,holtunalmas kölyök,akinek nincs élete..Ráadásul az egésznek a kezdeményezője a volt barátnője volt,mert meg akarta minden áron változtatni. A srác meg ugye nem hagyta magát,szétmentek és ez lett..


A legerősebb jellemek is nehezen bírják ezt hallgatni évekig. Lényeg,hogy a drága osztálytársai sikeresen lenyomták a béka feneke alá az önbecsülését a hülye megjegyzéseikkel,amik alaptalanok voltak szerintem. Csak azért,mert ő bizonyos értelemben különlegesnek számított köztük és mert nem állt be a sorba.:) Azóta nem tudom,mi van vele,átmentem másik suliba,de azt biztosra mondom,hogy ha ilyen "jófej" közösséget fog ki az ember,képesek elintézni egy életre a magadról alkotott képet..Mindenkivel megcsinálják,ki hogy viseli. Ez viszont már tapasztalat.:)

2013. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cask a nők miatt :)
2013. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 Azóta rendbe jött a srác, sikerült társas kapcsolatot kialakítania?
2013. okt. 13. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom,mi lett vele,nem tartjuk a kapcsolatot és nem is nagyon hallottam róla,bocsi..:/
2013. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged enyire ez a srác?
2013. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 Engem? nem érdekel, csak simén érdeklődtem:)
2013. okt. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!