Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánlak, avagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánlak, avagy tényleg megcsalt?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: egy hónapja szakítottam a barátnőmmel, azon egyszerű oknál fogva, h 1-2 hetente került sor intim együttlétre. Eleinte nem volt ez így, nagyon nem. Többször is említtettem neki, h bajok vannak és nem lesz ez így jó, de Ő váltig állította, neki ezek az igényei és amúgy sem kíván igazán.3 hónap után már annyit rágódtam a dolgon, h szakítottam vele, feltételezvén h másik személy van a dologban. Nagyon hiányzik, próbálom magam túltenni a dolgon, de nem tudok/merek szóba állni nővel (csak az cseng a fülemben, h Ő nem kíván) Tényleg vannak bajok? Igen paint skill: godlike ;)

[link]


2016. márc. 25. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Képzelj el egy kulcsot, meg egy zárat. Ha az adott kulcs pont azt az adott zárat nem nyitja ki, nem azt jelenti, hogy szar a kulcs.


A képből meg semmi nem derül ki. Szögből lőtted, ráadásul mobiltelefonnal és tükörből.

2016. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt előtte magadben kell elrendezned. Addig más nem tud rajtad segíteni.

Addig bánt ez a dolog....addig foglald el magad valamivel. Kezdj el sportolni, keress valami hobbit

2016. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VirágésBence ***** válasza:
100%
Miért, van aki 120kg és naponta szexel a barátnőjével... Lehetséges, hogy neki ennyi az igénye, az elején még alkalmazkodott de aztán megunta, van ilyen, nem feltétlenül benned van a hiba.
2016. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:

Nézd, ha tényleg szereted és újra együtt akarsz lenni vele, kérj bocsánatot tőle és próbáljátok meg újra. Ha akkor sem megy, akkor sanszos, hogy nem ő életed nője.


A kép úgy őszintén, minek?

2016. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez pontosan ilyen szakítás utáni parának tűnik.


Amikor az ember kezdi magát az első rövid idő után egyedül érezni, és gondolkozni, hogy mégsem volt olyan rossz az előző kapcsolat, akkor jön ez a dolog elő. A rágódás, meg a flessek, hogy jajj, de hiányzik. Ilyenkor csak a törődés hiányzik a legtöbb esetben.


Tedd magad túl ezen és kezdj el csajozgatni. Ne csábulj el az ex iránt ilyen könnyen. Adj magadnak pár hetet még.

2016. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!