Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tizenéves lányok! Lenéznétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok! Lenéznétek egy 21 éves férfit, aki még nem volt nővel, és tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
En sem voltam meg ferfival. Ettol meg senki sem nez le,ahogy en se mast.
2016. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát tuti felmerülne bennem, hogy nem véletlenül nem volt eddig.

Vagy papnak készül, vagy gyáva és nem mer kezdeményezni, vagy az igazit keresi akivel még tuti nem jönnék össze ilyen fiatalon, vagy gáz a személyisége, vagy a külsejével nem törődik.


Bocsi, de ha nem vagyok őszinte akkor semmi értelme.

2016. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 21 évesen még semmivel sem vagy elkésve, még 25 évesen sem néznélek le emiatt. Igazából Sosem, maximum sajnálnálak. Szóval nyugi, ha majd eljön a te időd, akkor megtörténik. :)

18L

2016. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, később se néznélek le. Egyrészt mert én is szűz vagyok, másrészt meg számomra sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben mint a szex, szóval nem akörül forog a világom. Viszont arra vigyázz, hogy ne szívjon be magába ez a tény, mert megváltoztathat rossz irányba. 18l
2016. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem neznem le.
2016. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még be is jönne :D
2016. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elpofáznu.
2016. márc. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!