Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legnagyobb kihagyás szex téren?

Figyelt kérdés
Nyilván azután,hogy elveszítettétek a szüzsességetek.Én már 1,5 éve nem voltam senkivel és már kezd elég rossz lenni :D De sajnos nem találtam még olyan pasit,aki megfogott volna.Nem vagyok az egyéjszakás kalandos típusú lány.Én szerelmet keresek és úgy a fergeteges szexet :3

2016. márc. 28. 13:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát azt elhiszem :D
2016. márc. 28. 14:09
 12/22 anonim ***** válasza:

9-es!

Jogos. Egyetértek abszolút.

Én csak arra utaltam, hogy a pasik nehezebben bírják a kihagyást, jobban szenvednek tőle a sztereotípiák szerint. De a párom azt mondta neki volt olyan hosszabb időszak, hogy még maszturbálás se volt olyan fontos.

2016. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

3,5 év.


Most tartok 2 év 8 hónapnál újra.

És nem, nem börtönbüntetés miatt.


Egy férfi, ha meghallja hogy a lány akivel épp összejött nem volt évek óta senkivel akkor az inkább elrettentő erejű?

Kamuzzak inkább pár hónap kihagyást?

2016. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát nekem inkább "imponál",hogy nem feküdt össze-vissza mindenféle csajjal,akivel éppen összejött a dolog.Maximum attól tarthat a csaj,hogy rövid ideig bírod,mert ugye már rég volt :D De persze ez sem függ össze minden esetben
2016. márc. 28. 14:39
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
17 év. 17f
2016. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

13 as vagyok

azt kihagytam hogy nő vagyok

:-)



33N

2016. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
8-as vagyok. nekem nem az volt, hogy nehezen találtam nőt. igazából elég könnyen ment ez. nem az volt, hogy nem volt semmilyen kapcsolatom nőkkel, csak rggy idő után mát nem jutottunk el szexig, mert éreztem megint azt, hogy ebbe nem akarok belemenni, mert tudom, hogy nemsokára le kéne lépnem úgyis, mert alapvetően nem érdekel. és tudom milyen erős érzelmeket és sebeket ejthet ez és nem akartam ezt csinálni. vagy lehet csak bátortalan vagyok és attól féltem már előre, hogy megint beleragadnék valamibe, ami nekem nem jó, mert nem tudok aztán kiszállni, amikor már rég ki kellett volna. és ugye én már az elején azt éreztem, hogy ki kellene szállni. meg bennem volt persze az a szexuális gond is az hosszabb kapcsolatomból, abból sem akartam fölösleges drámát. szerintem közben egy jó pár csaj szerelmes is volt belém. elég izgalmas életem is volt közben. szóval nem az volt, hogy nem kellek a nőknek. nincs rossz véleményem a női nemről. én vagyok egy tök bonyolult speciális valami. akinek valami hasonló kell. csak ezt nem fogtam fel sokáig. amikor találkoztam vele már tökre azt hittem, hogy ez a szerelmi érzelmi ügy ez nem az én világom, erre alkalmatlan vagyok. aztán bumm...
2016. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
egyébként ha lehetett volna könnyen csak kizárólag szexre nőt találni az érdekelt volna azért :D csak nekem mindig az volt, hogy amire oda jutottunk addigra túl bonyolult volt az egész, ott voltak az érzelmek meg a kötődés a másik oldalon. úgy meg inkább nem. abszurd ez az egész. valahogy azt kellene jelezni a másiknak, hogy nem bánja ha kidobják aránylag gyorsan. akkor lehetne szabadabban kísérletezni.
2016. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nekem is lehetett volna szexpartnerem,de azt nem akartam.Lehet én vagyok a fura,de én a szerelmet szeretem és az azzal járó érzelmekkel teli vad szeretkezést ^^
2016. márc. 28. 17:56
 20/22 anonim ***** válasza:
Csak az a kérdés, hogy mi a második legjobb. És az valószínűleg az, hogy akkor már a másiknak se legyenek érzelmei felém. Mert úgy belemenni, hogy neki vannak és nekem nincsenek, úgy aztán tényleg nehéz. Legalábbis nekem. Akkor ott az érzés, hogy visszaélek valamivel és nagy fájdalom lesz az egész vége. Ha van egy kis tetszés és tudjuk, hogy senki nem vár semmit, akkor az még lehet valami kis jó. Valami olyasmi mint az önkielégítés csak ketten. De persze a szerelem az teljesen más szint. Csak az esetemben ultra ritka. Örülök, hogy egyszer megtörtént velem és nem tudom megfog e még. Szerintem van egy csomó ember, akivel egyszer sem esik meg. Csak valami kis vonzalmak.
2016. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!