Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami betegségem lenne vagy...

Valami betegségem lenne vagy normális?

Figyelt kérdés

Még 6 hónapja egy szerelmi csalódás miatt(egyik barátom volt aki visszautasított) borzalmas leépítettem magam,aztán kb. két hónap után picit jobban voltam és újra felvettem vele a kapcsolatot.Abban a periódusban amíg "kilábaltam" teljesen magamba fordultam és semmi sem akartam kezdeni magammal,öngyilkosság is megfordult a fejemben persze tudatában voltam ,hogy nem vezet sehova.

Most végzős vagyok és borzalmasan nagy a stressz rajtam a jövőm meg barátaimtól való elválás miatt,rengetegszer tör rám féltékenységi roham miattuk meg rendszeresen szorongok és félek ,hogy elfogom őket veszíteni,gyakran fáj a fejem,hátam,mellkasom gyomoridegem van és nem tudok koncentrálni mikor elkap a félelem hanem csak bámulok a semmibe és agresszív vagyok.A félelmeim alapja gyakran az a barátom aki miatt volt az incidens anno mert rettegek ,hogy megint elrontok mindent,meg persze ott vannak a legjobb barátaim és a konfliktusok a szüleimmel a tanulás miatt.

Van ez ellen bármi mód vagy keressek fel szakembert.Köszönöm



2016. márc. 19. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sosem árt, ha felkeresel egy szakembert. Jót tesz.
2016. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
irj a kék-vonalnak- az segithet
2016. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!