Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavarom van, lehet...

Személyiségzavarom van, lehet még normális életem?

Figyelt kérdés
Szkizotípiás személyiségzavart diagnosztizáltak nálam, évekig szedtem gyógyszereket, de míg szedtem mégrosszabbul voltam tőlük, nagyon magányos vagyok, szoktam bántani is magam, ha emberek közé kel mennem nagyon rosszul érzem magam és szorongok. Félek hogy meg fogok bolondulni, egész nap csak itthon vagyok, nem szeretek menni sehova, mikor emberek közt vagyok mindig félek hogy vajon most mit gondolnak rólam mert látszik hogy feszült vagyok és ilyenkor elég zavartan viselkedek. Kicsit paranoiás gondolkodásom is van. Lehet még normális életem, vagy lehetek még tünetmentes?

2016. febr. 17. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Igen lehet normális életed!


A betegséged(és a tünetei) a téves gondolkodásodból erednek, amelyek megszüntethetőek, pontosabban feloldhatóak, ha majd megtanulsz helyesen gondolkodni, és rend lesz a fejedben.

De ezt egy gyógyszer sem tudja megtenni, csak legfeljebb csillapítja a tüneteket.


Erkölcsi kérdésekben olvasgasd Jézus tanításait, hogy ő mit tartott fontosnak, hogyan gondolkodott stb., és ezekről beszélgess másokkal is.

Ha komolyan veszed, rend lesz a fejedben, és gyógyító erők és energiák fognak betölteni, és ha meg is érted, és az szerint cselekszel, meg fogsz gyógyulni.

2016. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsodat.
2016. febr. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!