Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt mégis hová tegyem? 18-L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hová tegyem? 18-L

Figyelt kérdés

Szóval, az infó biztos, az, hogy mit kezdjek vele, már nem igazán tudom.

5 éve vagyok a barátommal, ő 21, én 18. Tudom, hogy hűséges, de van neki egy lány ismerőse, aki ezek szerint bejön neki(?) Sajnos a dolog utólag derült ki. Mert ez több, mint 2 hónapja történt...

A barátom a haverjaival beült egy bárba. A csaj ismerőse is ott volt egy másik társasággal. Spontán. A pincérnő unokatesóm. De nem közeli, a barátom nem is tudja. Az egész családfámat nem ismeri ugyebár. Beszélgettek a csajjal félrevonulva. Intim közelségben. Szexről is, hogy ők ketten együtt, "mi lenne ha szingli lenne..." alapon. Egymással szemben álltak, a barátom "hülyeségből" kigombolta a felsőjét. Illetve máshol is hozzányúlt a csajhoz. Teljesen józan volt, mivel antialkesz, egyáltalán nem iszik semmit. Aztán mindenki ment útjára, a saját társaságához és külön távoztak. A csaj előbb, a barátomék még maradtak.


Én most teljesen levagyok döbbenve...!


Tudom, hogy nem csalna meg, nem gerinctelen, de ettől még megdöbbentő az, amit csinált.


2 napja tudom, de eddig csak emésztettem a dolgot.


Ez mégis mit jelent?


2016. ápr. 1. 18:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg épp most is a csajt kefélgeti. :D
2016. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mindig ezt szajkózod, hogy nem csalna meg, nem csalna meg.

Azt te honnan tudod? Vele vagy 0-24-ben? Akkor csal meg, amikor akar, ezt jobb ha tudod.

Már az előjeleket sem vagy hajlandó észrevenni.

Más lányoknak a felsőjét gombolgatja, beszarok...

Hidd el, hogy lesz még ennél tovább is.

2016. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Eleg sanszos,hogy megcsal,ha eddig még nem tette volna meg :(

Tuti otthagynam. Szorakozzon a nenikejevel... Talalsz normalisabbat is.

18L

2016. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Hagyjátok már, csak szórakozásból írja a hülye kamukérdéseit, már egy hete is megkérdezte ugyanezt, most meg odaírja, hogy 2 napja derült ki. Itt a hétvége, biztos unatkozik.
2016. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Valaki erre izgul, hogy kamu kérdéseket írogat ki?? LOL
2016. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
# 14 Menj inkább szórakozni, hogy neked is legyen magánéleted, ne másén lovagolj. Megakadt a lemez, vagy ennyire nem veszed észre magad? Senkit se érdekelsz, tűnj el!
2016. ápr. 1. 19:46
 17/22 anonim ***** válasza:
Miért, jobb lesz ha még 10-en leírják, hogy megcsal, te meg még 10-szer leírod, hogy "nem csal meg, mert ő nem olyan"?
2016. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne más magánéletén lovagoljon? Hát te írod ki a kérdést, könyörgöm...Ennyire ne legyél ostoba!
2016. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szánj több órát arra, hpgy leüljetek és őszintén beszélgessetek
2016. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
# 18 És szerinted azért írtam ki, hogy minden 3. komment "kamu, kamu" szöveg legyen? De most komolyan! Megsúgom: Nem azért!
2016. ápr. 1. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!