Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt mégis hová tegyem? 18-L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hová tegyem? 18-L

Figyelt kérdés

Szóval, az infó biztos, az, hogy mit kezdjek vele, már nem igazán tudom.

5 éve vagyok a barátommal, ő 21, én 18. Tudom, hogy hűséges, de van neki egy lány ismerőse, aki ezek szerint bejön neki(?) Sajnos a dolog utólag derült ki. Mert ez több, mint 2 hónapja történt...

A barátom a haverjaival beült egy bárba. A csaj ismerőse is ott volt egy másik társasággal. Spontán. A pincérnő unokatesóm. De nem közeli, a barátom nem is tudja. Az egész családfámat nem ismeri ugyebár. Beszélgettek a csajjal félrevonulva. Intim közelségben. Szexről is, hogy ők ketten együtt, "mi lenne ha szingli lenne..." alapon. Egymással szemben álltak, a barátom "hülyeségből" kigombolta a felsőjét. Illetve máshol is hozzányúlt a csajhoz. Teljesen józan volt, mivel antialkesz, egyáltalán nem iszik semmit. Aztán mindenki ment útjára, a saját társaságához és külön távoztak. A csaj előbb, a barátomék még maradtak.


Én most teljesen levagyok döbbenve...!


Tudom, hogy nem csalna meg, nem gerinctelen, de ettől még megdöbbentő az, amit csinált.


2 napja tudom, de eddig csak emésztettem a dolgot.


Ez mégis mit jelent?


2016. ápr. 1. 18:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ne súgd, inkább vállald a kérdést ha már kitetted, és a magánéletedről szól. Mindenki egyéni megítélése, hogy valósnak látja-e a kérdést vagy sem.

Sokan írnak kamukérdéseket...

Amúgy nem hiszem, hogy a pasid szeretne és tisztelne, különben nem csinálná ezt veled.

Gondold csak végig!

2016. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem csalni meg?? Nem gerinctelen?? Àhh nem csak fogdosta meg kigombolta a felsojet... ès mindezt látvànyosan mert ha senki nem làtta volna akkor nem tudnàm rola..
2016. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!