Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas pasi mennyire tabu?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas pasi mennyire tabu? Végülis, én szabad vagyok

Figyelt kérdés

Nagyon durván, kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, de nem mentünk még tovább. Összesen két emberrel, két barátnőmmel beszélek erről a dologról, az egyik azt mondja, amit én is, hogy én nem csalok meg senkit, az hogy milyen a házassága, az nem az én hibám, ne legyen lelkiismeret furdalásom. A másik persze pont az ellentéte, szerinte ez szentségtörés, és blablabla...azért valahol elbizonytalanít.

Nyilván nem egy tartós kapcsolatot várok, de egy kis kalandozásba simán belemennék.

Ti mit gondoltok? 18L


2016. ápr. 2. 01:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
2016-ban? Semennyire sem tabu kb, sőt szinte elfogadott a megcsalás széles társadalmi körökben... Egyébként én nagyon szomorú dolognak tartom az ilyet, de ez én vagyok. 22/F
2016. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Képzeld magad a felesége helyébe, legyen egy kis empátiád, de akár még a férfi helyébe is érezheted magad, neked nem lenne lelkiismeret furdolásod amiért megcsaltad a házastársadat?
2016. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

Nézd, nem mindenkinek nőtt ki a gerince, a pasasnak biztos nem és neked is kétséges.

Egyszeráen gondold magad a felesége helyébe, lenne egy férjed, aki sunyiban egy nála jóval fiatalabb kiscsajt kúrálgat ahelyett, hogy vagy a problémáikat oldanák meg vagy elválnának akkor. Nemes egyszerűséggel undorító, féreg dolog.

2016. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Persze, a megcsalás két emberen múlik. Az, hogy ő annyira féreg, hogy képes megcsalni azt, aki vélhetően szereti, és bízik benne, az tényleg az ő döntése.

Viszont az meg a tiéd, hogy te rásegítesz-e ebben, vagy mondjuk építő jelleggel elküldöd a fenébe, hogy meg ne próbálja elszúrni a házasságát.

Szóval egyik szélsőséges véleménynek sincs igaza. Nem igaz, hogy csak az ő sara lenne, mert ha te nem adnád a lovat, ő nem tenné meg. Az sem igaz, hogy teljes egészsében a te sarad lenne, hiszen ha ő mereven kitart a házassága mellett, akkor nincs az az isten, ami rávenné a megcsalásra.

Ha megtörténik, akármi lesz a végkifejlet, akár csak simán megalázza ezzel a feleségét, akár az, hogy tönkremegy a házassága, az mindketőtök felelőssége lesz. Nem azonos mértékben, de ne ringasd magad abban, hogy "te aztán áldott jó vagy, semmi rosszat nem tettél". De, tettél. Akaratlagosan belementél valamibe, amivel másnak nagyon rosszat okozol. (Ráadásul te csak kalandozni akarsz, és ezért a pár numeráért képes lennél egy teljes házasságot is tönkretenni.)

Ha jogi hasonlatot akarnék, ez nagyjából a felbújtással egyenértékű. Ha te rábeszélsz valakit, hogy raboljon ki egy bankot, és az ötletért cserébe majd felezitek a zsákmányt, tettleg te tényleg nem csinálsz semmit, viszont utána téged is lesittelnek, bár kevesebb időre, mint az elkövetőt. Miért? Mert nem csak tettleg lehetsz valamiért felelős.

2016. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Tárd szét a lábad sok sikert !
2016. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam már magam a helyébe képzelni, de nem ment. (annak ellenére hogy engem is csaltak már meg) Nem tud érdekelni a felesége. Egyrészt szerintem nem tennék tönkre semmit a házasságukon, valószínűleg amúgy sem túl jó, ha itt tartanak. Másrészt meg szerintem ha valakit megcsalnak, abban ő is hibás. Nagyon is.
2016. ápr. 2. 01:58
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

ezek a ribik sosem nyugszanak pfffff


[link]

2016. ápr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a házasságuk váljanak el... Csak nem lehet annyira rossz ha még mindig vele van... Írtad h már téged is megcsaltak, te mit éreztél? Azt h biztos a te hibád volt és nem aljas szemét az, aki veled ezt tette? Te sem vagy jobb mint az a nő akivel téged csaltak, sőt lehet rosszabb vagy... Ha nem érzel magadban lelkiismeretfurdalást amiatt h egyáltalán eszedbe jutott házas emberrel kavarni, akkor reménytelen bárkinek bármit papolnia neked hisz te már döntöttél... Akkor is megteszed ezt az aljas dolgot ha mindenki ellenzi...
2016. ápr. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
16%

"Mindenki ellenzi."

Tartsunk népszavazást! Nem?

Na meg ez a jogászkodás az elöbb! Jó hogy nem durvább butasággal jöttél!

Lehet, hogy a pasinak el kellene válnia. De hogy a kérdező ne kisértse, utasitsa vissza, hogy maradjon egy ki tudja milyen házasságban!?

Igen. Kalandozni akar. De az egész sz.rt ne hogy már az ő nyakába varjuk.

Mennyi bepanikolt házastárs szokott összegyülni egy ilyen kérdés kapcsán! :)

Ilyen kilengéstől lett már jobb házasság is.

Volt ilyen, innentől kár önérzeteskedni, meg "mi lenne ha" kérdéseket feltenni.

Ha csak nem gondnokság alatt áll a férj. Nem korlátozott, döntéseit tiszta elmével maga hozza, akkor miért a kérdező a hibás?

Azért hogy a párunk ne kacsintgasson félre tenni is kell. Nap mint nap!

Nem pánikolni! Mert megszoktuk hogy ott van lábnál mint a kutya!

2016. ápr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem etikus mást bűnbe vinni. Ha gyereke van a férfinak, akkor NE TEDD MEG, mert válás is lehet belőle, és a gyerekkel b*szol ki!


De ha nem tudunk lebeszélni, akkor legalább használj gumit.


Különben rengeteg pasi van a világban, aki nem házas, jól néz ki stb (csak te is a legkönnyebb utat választanád)

2016. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!