Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha tetszik egy pasi de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha tetszik egy pasi de van barátnője, azért megpróbáljátok elcsábítani? Vagy tabu lesz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tabu bizony
2013. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tabu
2013. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, hogyha a pasi barátnőjét nem ismered, akkor éppen be lehet próbálni. Nekem ha nagyon bejönne bepróbálnám. De hogyha ismered a lányt, vagy esetleg barátnőd,tehát tiszteled valamennyire..akkor nem szabad szerintem!
2013. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tabu

ha tényleg nagyon tetszik, megvárom míg szakítanak

2013. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nem. Sőt... Én még sose kavartam olyan pasival, akiről TUDTAM, hogy van barátnője. Volt, hogy később kiderült.

Szerintem nem túl elegáns dolog, kicsit kétségbeesett és túl rámenős benyomást kelt. De ne ítélj, hogy ne ítéltess...

Ma már elég nehéz párt találni, szóval valamilyen szinten érthető, hogy a nők próbálkoznak (főleg ha a pasi részéről egyértelmű a rokonszenv).

De egyet értek egy előzővel: ha ismered (és kedveled)a lányt, onnantól a legnagyobb r*bancság.

2013. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azt gondolom, hogy odavissza kedveljük egymást! :)
2013. aug. 16. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Tabu!

Volt már, hogy halálosan tetszett egy srác, de volt barátnője...én ezt teljesen tiszteletben tartottam! Amikor szakítottak, akkor kezdtem el kimutatni, hogy érdekel!

2013. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki milyen erkölcsös itt :D. Az biztos, hogy én nem tudok olyan kapcsolatról a környezetemben, akik így jöttek volna össze. Viszont több barátnőm is keveredett hasonló helyzetbe mostanság (csábító szerepben), és egyiknek sem lett jó vége. A srác vagy csak hitegetett, vagy azt sem.

(Előző előtti)

2013. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na igen, ritka manapság az erkölcsös ember...A reakciódból is látszik kedves utolsó! Ha valaki erkölcsös, akkor vagy kigúnyolják, vagy megpróbálják bemocskolni és keresni a hibát benne...Szerencsére, azért még nem haltak ki a tisztességes emberek!

Amúgy meg ha valakit könnyen elcsábítasz, akkor mi a garancia arra, hogy x év után egy újdonságot hozó csinos nőcske nem fogja tőled is elcsábítani? :) Ilyen férfiben nem igazán bíznék meg, aki erre hajlik, na de az elcsábítgatós nők nem is érdemelnek ennél jobbat! :)

2013. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tabu
2013. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!