Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem annyi szex lenne mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem annyi szex lenne mint amennyire vágytok, szakítanátok?

Figyelt kérdés
Párom teljesen jól elvan heti 2 együttléttel. Én legalább kétnaponta de inkább naponta szeretném. Olyanra már gondolni sem merek hogy naponta többször is, bár arra nem is vágynék mindig, de azért nagy ritkán elviselném. Ha mondom ki van akadva, hogy én szexmániás vagyok és semmi változás. Valamire mindig ráfogja, fáradt, melege van, nincs kedve, vitáztunk stb...

2015. júl. 19. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem, mert hiába nincs szex már köztünk még mindig ő a legstabilabb ember az életemben. Volt akivel több szex volt de semmi másban nem lehetett rá számítani.
2015. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
100%
Talán ilyen különbséget még tudnék tolerálni, de ez kb. a határ.
2015. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam ez kihat minden másra, így ha ez nem pár hétig tartó állapot, akkor nincs esélye a kapcsolatunknak.
2015. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

több mint fél éve nem szexelünk

gondolhatod hogy nem vagyok elégedett vele :)

többször volt már róla szó

amit lehet én megpróbálom nem adom fel a 100. visszautasítás után se

de ha nem megy megoldom máshol aztán pár nap múlva kezdem otthon előröl

2015. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szakítanék csak emiatt, ennyi különbség szerintem még pont belefér. Ez talán még nem olyan nagy eltérés, amit ne tudnék elnézni és egy kapcsolatban szükség van kompromisszumokra is. Ha már probléma is lenne ezen kívül, akkor talán elgondolkodnék rajta, hogy megéri-e folytatni, de csakis emiatt biztos nem rúgnék fel egy amúgy jól működő kapcsolatot.
2015. júl. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem szakítok ezért. Nálunk inkább a fáradtság a "kifogás", illetve nem is annyira kifogás, mert tényleg nagyon el tud fáradni a férjem nap végére. Főleg, amióta kisbabánk van. Ha nagyon nem bírok magammal, hát van 10 ujjam. :) Ha felébred a férjem a szöszmötölésre, akkor ő is beszáll a játékba, mert nagyon felizgatja, ha kielégítem magam. Így mindenki jól jár. Ő mozizik egyet, utána már nem kell velem "vacakolnia", hanem rögtön "jöhet", én meg kétszer is kielégülök. (Egyszer saját magamtól, egyszer a férjemtől). Próbáld ki, hátha beválik.
2015. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!