Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedek egy japan fiuval.18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy japan fiuval.185 cm magas, ami joval felette van az atlag japan ferfi magassagnak. Ugye az teny, hogy a japan fiuknak kicsi a peniszuk. Szerintetek ha o ennyire magas, esetleg a penisz merete is lehet nagyobb az atlagnal?

Figyelt kérdés
Vagy nincs osszefugges?Amugy semmi bajom a kisebb peniszekkel sem,de a 16 centinel nagyobbakat jobban szeretem.Elnezest az ekezetek hianya miatt,kulfoldon elek.
2016. ápr. 4. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Japánban kb 12cm az átlag. Ne számíts 16 fölöttire.
2016. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

inkább alattira.

és hát na .. ahol nem álszent felméréseket csinálnak, szal civilizáltabb nyugati országokban, ott a nők többsége azt mondja h bizony fontos a méret ... de hát figyelj, tudok megoldást. mielőtt nagyon összemelegednétek kérj tőle egy aktfotót, nincs ebben semmi extra, hát mondd h szeretnéd látni mégis kivel ismerkedsz ennyi.

2016. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

az a tapasztalat hogy a mahas pasiknak kicsi a szerszáma

ráadásul japán is

hát nem tudom

talán fogd mrg neki verd ki egyszer és megtudod mekkora

vagy nyilvános hejen pl próbafülkében cidázd le

1x egy japán csaj nekem ezt megtette jo volt a ruhát összekentük de nem vettem meg

2016. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs osszefugges.

Volt nekem 190 magas pasim, 10 cm -es farokkal,tavaly meg egy szinten 180-185 koruli, abszolut jokepu,sarmos,sportos szeretom, kisujjnyi pettel :))))Na az volt csalodas!

2016. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

az tényleg nagyon gáz mikor van egy gyönyörű srác aki minden csaj álma, és akkor hops jön a nagy csalódás.

de a srácnak is mennyire ciki lehet... egyszer még ő a menőarc aztán amint lekerül a ruha, eltűnik az arc is, ismerem ezt a típust :)

2016. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Amugy priviben kuldhetnel fotot rola, erosen kivancsi vagyok,hogy nez ki egy magas japan pasi.
2016. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Azért ennyi idő alatt már többször is kipróbáltad már, nem? Valami fejlemény is van?
2016. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!