Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kipróbálnátok a párotokkal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kipróbálnátok a párotokkal, hogy milyen amikor elrabolnak?

Figyelt kérdés
Megkötöznek, betapasztják a szádat stb...
2016. ápr. 4. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem és nem is akarom, mert velem egyszer majdnem megtörtént. Azóta is félek ettől és nagyon nehezen bízom meg az emberekben.
2016. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt már és gyakran van. Imádom.
2016. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Izgalmasan hangzik ... Egyszer kipróbálnám az biztos, de én még abban is benne voltam, amikor a barátnőm egy felcsatolható pénisszel megdugott:) szép kis nyári emlékek ...:)
2016. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önvédelmi szempontból érdekes lehet, ha valaki megszervezi nekünk - jó önismereti tréning lenne mindkettőnk számára, hogy én mennyire tudnám megvédeni magam, és ő mennyire hatásosan tudna megvédeni engem (Mindketten önvédelmet tanulunk). Csak lehet megszívná az aki a tudtunkon kívül megpróbál elrabolni, mert éles helyzetben én képesnek érzem magamat arra is, hogy akár a szemébe belenyomjam az ujjaimat, vagy kiharapjak belőle egy darabot.. szóval lehet, mégsem lenne jó ötlet szegény teszt-elrablóval szemben. (Hát még, ha a párommal találja szemközt magát :D )
2016. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha már rég együtt vagyunk és teljes mértékben megbízom benne.
2016. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Ha poén, akkor azért nem lenne értelme.


Ha komoly akkor azért, mert fogalmam sincs, hogy egy ilyen stresszes helyzetben hogyan reagálnék.

2016. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem egy kis BDSM-mel megfüszerezve :)
2016. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!