Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexuálisok! Mi az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisok! Mi az oka annak, hogy elutasítjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Valamiféle trauma a kiváltó ok? Van aki szűzen döntött úgy, hogy azzá válik, vagy már volt szexuális éménye és aztán döntött úgy, hogy ebből nem kér?


Nem kötekedni szeretnék, pusztán kíváncsiság.


23 N



2015. máj. 26. 11:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan mint a melegeknél. Egyszerűen nem kívánják.
2015. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Zöldövezet ***** válasza:
2%
Szia. Biztos hogy aki igy viselkedik történt valami a múltjába, ez mindenkinek más és más. Példa okán: Egy volt páromat molesztálta a báttya, még kiskorába. Nincs önbizalma, teljesitmény kényszere van , és a szexre úgy néz, mint egy utálatos mocskos dologra. Több hónapot voltam vele , ő sem tudta elfogadni , és amint kiderült én se. Sajnos ez ilyen , szép napot!
2015. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
elfojtom a vágyat.
2015. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó. De ha van vágy, miértfojtod el? Mert ha nincs is vágy, az más.

2015. máj. 26. 11:47
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Én szűz vagyok és nem is tervezek ezen változtatni. Nem tudom, valahogy mindig az volt a benyomásom, hogy a szex túl van hypeolva és misztifikálva a társadalomban és túl sok elvárás kötődik hozzá ahhoz képest, hogy milyen egyszerű dolog (lehetne). Ahányszor rádöbbenek pl. egy filmet nézve vagy épp az itteni kérdéseket és válaszokat olvasva, hogy mekkora felhajtás van a szex körül, és ez hány ember életét keseríti meg fölöslegesen, mindig felszabadultság érzete tölt el, hogy én hála égnek okosan kimaradtam ebből és nyugodt szívvel viselhetek akár szandált zoknival, ha alkalmas az idő.
2015. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Régebben is azt szerettem volna, hogy ne legyenek szexuális vágyaim. Aztán később gyógyszerek is rátettek egy lapáttal (antidepresszánsok). Vágycsökkentő szereket nem írnak ki az orvosok- pedig van. Most végre nem érdekel ez a dolog, és jól elvagyok így.
2015. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. máj. 26. 11:50
 8/34 anonim ***** válasza:
47%

Nem undorodok a szextol vagy ilyesmi, de egyszeruen nem akarok vele foglalkozni.Megcsak nem is maszturbálok.Elfojtom magamba, mert kapcsolatot nem tudok kialakítani és emiatt konnyebb, ha nem is foglalkozomm vele.

Hármas voltam.

2015. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
38%

5,


az a legjobb, mikor viselhetsz szandált zoknival, és mégis szeretnek és kívánnak. (most nekem nem így van, örülök, hogy emlékeztettél)


amíg nem próbáltad, egyébként nem tudhatod, hogy okosan maradtál-e ki belőle.

2015. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
7%

Furcsa, hogy ezt pont egy nő kérdezi meg.

Pedig nekik kell lehozniba csillagokat is, hogy beadják a derekukat, de sokszor még akkor is "Bocsi, de most fáj a fejem."

A nők amúgy is csak kényszerből csinálják, mert utálják. Inkább lemondok a szexről és elfojtom a vágyat, így nem lesz több probléma ezzel...

2015. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!