Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak oda a Férfiak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a Férfiak ha megtudják az alábbi dolgokat?

Figyelt kérdés
Apai nagymamám portugál, a nagypapám Bosnyák, anya családjában mindenki magyar. Ha megtudják hogy ezek a vonalaim egyszerűen meg vannak őrülve. Miért lehet ez?

2016. ápr. 9. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem ezért vannak oda ez csak egy ürügy
2016. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

engem igazából nem ez érdekelne hanem hogy Te milyen vagy emberileg (de gondolom ezt most épp pont lesz*rod)

de a kérdésedre a válasz:

azért mert "extra" hogy nem "simán" magyar vagy hanem van valami külföldi vérvonalad is és ugye Portugáliáról meg mindenkinek a diobarna börü jó s*ggü nők ugranak be (a b*ziknak meg Christiano Ronaldo) szóval hajlamosak ilyennek beazonositani, hogy te is esetleg valami forrovérü latina vagy

2016. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2016. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez engem egyáltalán nem hoz lázba.
2016. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudok rajonni, sztem siman a kerek hatsod miatt, nem erdekli oket a csaladfad azt hiszem
2016. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerű: a bosnyák-ról a b*sznék-ra asszocialunk.
2016. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem nem igazán érdekel, hogy milyen származásúak az ősök. Engem az érdekel, hogy maga a lány milyen

Legyen házias, szeretetreméltó, tisztességes és eszes lány. Mert szerintem ez a lényeg

2016. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez senkit nem hoz lázba, ha tetszik egy csaj, tetszik, ha nem, nem, ezen 0%-ot változtat, hogy a mamája milyen származású
2016. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úúúú, ez tök vagány!

Randizol velem?

2016. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!