Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretne sok pasi, akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne sok pasi, akár idősebbek is szűz lányt?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon, akit érint légyszi. Szűzekkel sok a macera, fáj neki, vigyázni kell rá, nem akarja ... Miért mégis ez sok pasi "álma"?

2016. ápr. 9. 20:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

de az h nem szűzzel is kell bajlódni ha nem ribi. mert akkor nem adja be egyből a derekát :D lehet hamarabb mint egy szűz, de nem biztos.

én pl 17 vagyok szűz, barátom 25 nem szűz, még nem szexeltünk. mondjuk 1 hónapja vagyunk együtt. de ő azt mondta hogy nem erőlteti rám a témát. :D majd ha én akarom. és nem azért nem akarom még mert szűz vagyok. hanem mert szeretném vele komolyabban gondolni és nem 1 hónap után lefeküdni vele.

2016. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egyre kevesebben preferaljak a szuzeket. De lehet csak en botlok bele ilyenekbe :)

De akik szuz csajt szeretnenek,azok amiatt mert jo szukek lehetunk es izgato lehet a tudat,hogy ő vezet be ebbe a vilagba es ő jar bennunk eloszor

18L szűz

2016. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem egyre kevesebben preferaljak a szuzeket"


Csak öregszel :) Manapság mikor a lányok nagy része 16 éves kora előtt elveszíti egy 20+ éves srác egyre kevésbé tud preferálni vagy nem preferálni, mivel egyre kevésbé van esélye szűz lányt találni


(de amúgy jók a meglátásaid :))

2016. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen elvenném egy lány szüzességét. Nehéz megmondani, hogy miért. Az olyan ártatlan, és törődést igénylő benyomást kelt, meg azért mégiscsak egy különleges alkalom, aminek részese lehetnék.

Valamiért mindig azok a nők vonzanak, akik úgy érzem, hogy védelmezésre szorulnak, mert gyengék. Pl. megőrülök az ilyen 160 centis, 45-50 kilós lányokért, meg azokért, akiknek nincs önbizalma. Az ágyban is inkább óvatos, figyelmes típus vagyok, nem szeretek ajtóstól rontani a házba. Volt, hogy a lány már szólt, hogy nem hímes tojás, nyugodtan legyek durvább.

2016. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%

"Pedig én egy igazán érett, tapasztalt férfival szeretném elveszíteni. 18/L"


Neked se kell szűz srác. Akkor a tapasztalt pasik miért szenvedjenek veled?


Amúgy azért akarnak szüzikékkel összejönni mert ők maguk is azok igy azt hiszik, hogy nyugodtan lehet bénázni.

2016. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is egy álom maradt, hogy elvehessem egy lány szüzességét. Én azért szeretném ezt átélni, mert bevezetni egy lányt az intimitásba valami csodálatos lehet, mert nagyon szeretek gyengéd lenni az ágyban, és mert csodálatos lehet átélni azt a bizalmat, amit akkor felém tanúsít. De ez feltehetően már sosem fog bekövetkezni, mert az a lány akkor nagyon kötődni is fog hozzám, én pedig már egy túl fiatal lánnyal nem szeretnék komolyabb kapcsolatot. Pedig nagy eséllyel egy ilyen dolog után a lány elkezdene nagyon kötődni hozzám, és ezáltal aztán ő sérülne, azt pedig nem szeretném én sem.
2016. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szeretem én is azokat a csajokat akik még szűzek vagy tapasztalatlan a szexben irj kőszi
2016. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne utolsó. Te majd szépen hátradőlsz aztán majd a csajok elárasztanak privátokkal. Hogyne.
2016. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

most olvasom a válaszaitokat.

Hibátlanul szórakozom.


Üdvözlettel: egy igazi huszonéves szűz lány

2016. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
És mégis mi olyan szórakoztató a válaszokban?
2016. jún. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!