Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek a barátnőmmel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel? Unom már a csillárt nézni!

Figyelt kérdés
Adott egy barátnő akivel együtt élünk 5 éve. A kapcsolat kezdetén ő még szűz volt. Sosem volt nagy szexes. Húszas éveikben járunk. A havai szex adag kb.3-6 közé tehető, ami nem csak hogy kevés, de ezt is nekem kell kifacsarni. Próbáltam már beszélni vele erről, szépen és csúnyán, de csak bologatást kaptam. Végeredmény változatlan. Nem érzem, hogy én lennék a hibás, hiszen nekem már volt több kapcsolatom és sosem volt panasz. Abban biztos vagyok, hogy nem jár félre! Már unom a recskázás, így barátnő mellett! Igazából azt várnám, hogy vegyen részt a szexben!

2016. ápr. 10. 10:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hagyd ott
2016. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem neki mondod, hogy többre vágysz?
2016. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Néha egy őszinte beszélgetés nem ártana egy kapcsolatban...
2016. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Nincs mit tenni, ő ilyen. Valószínű hogy nem is érdekli, hogy neked mik az igényeid ezen a téren. Ez a nagyobb gond.

Nekem is volt ilyen csajom, otthagytam. A következőnek természetes volt a napi 2 szex és gyakran kezdeményezett is.

2016. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem is voltak már többé - kevésbé aszexuális barátnőim. Egyszerűen nekik heti 1-2x 5-10 perc bőven elég lett volna, és nem értik, hogy az miért nem elég nekem is? Amikor hetekig nem láttuk egymást az egyikkel, és nekiestem, akkor is 15 perc után már megunta, és kérdezte, hogy "hogy bírod még?". A másik még bunkó is volt, mert egyszer azt kérdezte úgy fél óra után, hogy:"nem unod még?" Az ilyeneknek lennének valók a gyorstüzelők...
2016. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a barátnődnek a havi 3-6 alkalom alatt átlagosan hány orgazmusa szokott lenni?


Az a nő, aki a heti egy szexet is unja 5-10 perc után, az nincs felizgatva és/vagy nincs kielégítve. Most abba nem mennék bele, hogy ez kinek a hibája, de abban majdnem biztos vagyok, hogy ha egy nő alaposan fel van izgatva, akkor ő is kívánja a szexet, és ha ez a szexuális izgalom rendszeresen orgazmussal végződik, akkor nem fogja unni.

Viszont gyorsan elveszti az érdeklődését, ha az együttlétek rendszeresen csak arról szólnak, hogy ő elér egy izgalmi állapotot, majd "úgy marad", nem elégül ki.

2016. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

Dobd ki. Véletlenül se vedd feleségül!


Viszont ha valami nem jó a csajnak, akkor mondja! Csakhogy a párjuknak nem mondják, és az ilyenekkel beszélni sem lehet. Úgyhogy marad a szakítás. Egy ilyen nő mellett tönkremegy a férfi.

2016. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ mintha csak én írtam volna ki a kérdést, teljesen ugyanez a helyzet.

Mi 4 éve vagyunk együtt, együtt élünk, én voltam neki az első, előtte egy nővel sem volt ilyen problémám, sőt nagyon is meg voltak elégedve és neki is olyan orgazmusai vannak, hogy biztos nem megjátssza(sokszor csak fekszik utána és liheg, remeg a teste), ezt így nem lehet, megjátszani.

Havi 1-3 szex van Nálunk.

Őszinte beszélgetésen már Rég túl vagyunk, többször is volt, zavarja Őt is, ilyenkor általában van egy-két

"könyörszex", aztán minden vissza áll a régi kerékvágásba. Elmondása szerint neki ennyi elég nem kívánja többször,

Szeretem nagyon, ezért vagyok még együtt Vele, de nem jó így nekem. Közben már szóba került esküvő, igazából időszerű lenne, de nekem ekkor a fejembe elkezdtek keveregni olyan gondolatok, hogy mi lesz 10 év múlva ha most ilyen, meg mondjak le egész életemre a rendes szexuális életről? Önző vagyok? szerintem nem évekig szenvedtem, próbáltam változtatni, de nem lehet.

Kielégítetlen vagyok, vannak más lány érdeklődők is, amiknek így egyre nehezebb ellen állni, nem hiszem hogy 10-15 év kielégítetlenség után is ellen tudnék állni ezeknek.

Szeretem nagyon, de nem tudom, hogy van-e értelme még, mert hosszú távon nem hiszem, hogy működne, még pár év és biztos besokallok.

Úgyhogy szakításon járnak, már a gondolataim, sajnos ide jutottam, de mivel nagyon szeretem, azt nem tudom megtenni... Úgy érzem nem tudnám sosem elhagyni, pedig az lenne a legjobb mindenkinek. nagyon össze is törne szegény és mivel szeretem sosem tudnék ilyen fájdalmat okozni neki.

2016. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Pacsi báttya ugyanez van nálunk is :/

25/f

fél éve élunk egyutt...

2016. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő ilyen sosem fog változni,és előbb utóbb megcsalt nő lesz belőlük és okkal..Nőként írom ezt lehet támadni,de én pont ilyen kapcsolatban élek,csak ott a férfi ilyen :( de már negyven felettiek vagyunk.Újra kezdhetném ,másképp döntenék,mert a szex igenis fontos és meghatározó része egy kapcsolatnak.

Kitartást vagy változtass időben,ez a tanács.

2016. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!