Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek undorodik tőlem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek undorodik tőlem?

Figyelt kérdés
A barátommal több,mint egy éve vagyunk együtt és orális szex után gyorsan megy a fürdőbe kimosni a száját vízzel,szájvízzel.Kérdeztem tőle,hogy undorodik e, de,ha még úgy is lenne se mondaná el szerintem.
2016. ápr. 13. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat igen.. Ha eddig ezt nem csinálta akkor igen. :/
2016. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

lehet h nem ízlesz neki

van ilyen ...

2016. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet sem hallottam még! Ez aztán a kapcsolat...
2016. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyu, kérdezz rá, még az is lehet, hogy van valami egészségügyi problémád, csak nem mer róla szólni. Az már pluszpont, hogy csinálja neked, ha igazán undorodna, nem csinálná. Szerintem csak valamiért rossz ízed van, szedd ki belőle, mondjad, hogy nem sértődsz meg. És menj el nődokihoz is.
2016. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pár nappal előtte voltam orvosnál,minden éven megyek egy teljes kivizsgálásra és semmilyen egészségügyi problémám nincs.
2016. ápr. 13. 10:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Tőle is kérdeztem,de semmit nem mond(annyit mondott csak,hogy sok volt a nedv,de orgazmus előtt szerintem mindenkinek több) és így nincs is kedvem vele semmihez
2016. ápr. 13. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Én se szeretek nyalni, max egy fiatal finom ápolt punit negyveneseké már nem olyan szép, meg hát az sok gomba, folyás kis maszatolás nem olyan finom.. 40F
2016. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig rácsodálkozok itt, hogy mik vannak...
2016. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne egyél sertéshúst, attól nagyon büdös lesz a spermád.
2016. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utcso!

Lany a kerdezo de szerintem neked olyan mindegy...

Amugy a kerdezonek mondanam, engem a parom szokott utanna megkerni hogy menjek es mossam ki a szam pedig o is egezseges es nincs semmi kellemetlen illata vagy ize...

Amugy en is mennek oblogetni akkor is ha nem mondana...

2016. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!