Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan oldal, ahol kifejeze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, ahol kifejezetten duci nőkkel lehet ismerkedni, alkalmi kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a mollettől kezdve az egészen extrém méretekkel rendelkező nőkre :) 19/f vagyok és nekem az ilyen nők tetszenek :)
2016. ápr. 13. 17:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Uhh, na ez már igen :) köszönöm a választ :)
2016. ápr. 16. 08:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Se daginak se ducinak nem mondanam nekem ezek kicsit lealacsonyitoan hangzanak. Inkabb husi. De egyebkent en is kedvelem akkor ha cici is van a holgyon :)) f25
2016. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A mai társadalom önképzavara miatt, ha valaki nem bulémiás már husi..azért írtam így :D
2016. ápr. 17. 11:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne kifejezetten ilyen oldal, viszont valójában nem is nagyon van rá szükség. Azért egy kövérebb lányt elég nyugodtan le lehet szólítani szinte bárhol, nem fog elhajtani. És tapasztalatom szerint alkalmi kapcsolatokra is könnyebben kaphatóak. Gondolom mivel nem csüng rajtuk állandóan minden faszi, kevésbé válnak ellenségessé, és kevésbé is válogatnak, és ezt a legkisebb rossz szándék nélkül mondom.


Én szórakozóhelyen ha nem akadt a horogra senki, akit kinéztem, gyakran szólítottam le ducibb csajokat (hogy azért mégiscsak legyen valami) és szinte mindegyiket egy-két órán belül haza is vittem és megdugtam. Ezt a legkisebb tiszteletlenség nélkül mondom, ezek a tények.

2016. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!