Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te nehezteltek a párotokra ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te nehezteltek a párotokra ha nélkületek megy buliba, vagy szórakozni, pl elmegy a haverjaival inni meg bulizni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bulizni nem jar el...,de rendszeresen osszejar a barataival-semmi bajom vele. En is talalkozok a baratnoimmel. Megosztozunk...valakinek a gyerekre is kell vigyaznia.
2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bízom benne, tehát nem.
2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mára már örülök is neki, ha néha eltűnik.
2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mióta exem smárolt egy haverjával egy ilyen haveri összejöveteli bulin azóta igen,neheztelek egy ilyenre.
2016. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem neheztelek. De nem is nagyon megy...

26F

2016. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem. de nem jár sűrűn, havonta 1-2-3 alkalommal.
2016. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem neheztelek.

24L

2016. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy baráti körünk van a barátnőmmel, ezért nagyrészt együtt bulizunk (tesszük azt egy évben kétszer) :D van hogy elmegy külön csak a barátnőivel engem abszolut nem zavar,vigyázzon magára érezze jol magat. Forditva sajnos nem igy megy. Akkor megtámad hogy őt miért nem hivtam,meg h en csajozni megyek stb..
2016. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a barátnőm elmegy másokkal is. Miért ne érezné jól magát?
2016. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mikor hogy.:) van hogy még örülök is, van egy kis időm magamra, de például ha egész nap tervezgetem hogy mit főzzek neki, meg majd együtt pancsizunk, meg filmezünk vagy valami, és hazajön és kijelenti hogy ő elmegy a haverjaival. na olyankor nagyon hisztis tudok lenni még másnap is. de természetesen soha nem mondanám azt neki h ne mennyen el, mert nekem is igen rosszul esne ha nem lehetnék a barátnőimmel nélküle. :)
2016. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!