Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kevésbé tetszene egy fiú, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé tetszene egy fiú, ha kiderülne, hogy nem szeret inni (alkoholt) és bulizni?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szeretek pl alkoholt inni, és a tömeg+hangos dj zene sem az én világom, szóval diszkókba sem járok., "vadulni" sem szoktam. Este szeretek aludni, előtte film/tv/net stb. relaxálok. Kicsit tartok attól, hogy ez hátrány... Szóval ha megismernétek valakit, akivel kölcsönös a szimpátia, minden jól alakul, de kiderülne, hogy olyan, mint én, akkor baj lenne/kevésbé tetszene/unalmasnak tartanátok stb.?

Ettől függetlenül én nem várnám el, hogy a párom minden este otthon legyen velem, menjen csak nyugodtan bulizni, ha ő szeret :) néha talán én is elmennék egy könnyedebb beszélgetős valamire, ha olyan a társaság, és "biztonságban" érzem magam (ez lehet hülyén hangzik, de pl a sötétség nyomaszt :D ) És persze lehet este olyan is, amit a párok szoktak együtt otthon :D



2015. szept. 14. 20:02
1 2 3 4 5
 1/50 LePeDő ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna, ha azért velem kettesben eljönne sétálni vagy vacsizni vagy ha van valami program a városban, esetleg egy barátunknál, ami nem ilyen ivós buli akkor elkísérne.
2015. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
örülök, amiket írtál meg tetszenek :)
2015. szept. 14. 20:07
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egy ember sem unalmas (vagy legalább is azok, akiket én ismerek), és különben sem lenne baj, ha ilyen lenne. Főleg azért, mert én is hasonló vagyok, mint te, kedves kérdező.
2015. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

alapvetően szerintem nem vagyok unalmas... de lehet megismerek valakit, aki nagyon bulizós (mint a korosztályomból általában), és én nem, és ez kicsit visszaveti az ismerkedést... vagy nem tudom, lehet csak túlgondolom... :/

de jó, hogy nem vagyok vele egyedül :)

2015. szept. 14. 20:11
 5/50 anonim ***** válasza:
92%
Nekem pl kifejezetten szimpi, amit leírtál :)
2015. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
79%
Mint eszrevetted egyenfuggo. Van akinek ez szimpi (last elottem szolok) viszont van akinek (pl. nekem) nem igazan jonne be, en honaponta 2 buli a maximum, van hogy honapokig nem megyek, tehat nem vagyok egy buliorult, de kifejezettem zavarna, ha a baratom sosem jonne el velem egy-egy jo buliba.
2015. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%

Én is ilyesmi srác vagyok:)

19/m/f

2015. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
persze hogy mindenkinek más tetszik... csak kellett egy kis megerősítés, hogy van akinek nem gond :/
2015. szept. 14. 20:45
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, én is csak mérsékelten vagyok bulizós (1-2 havonta egyszer), inkább az ilyen beülős-beszélgetős dolgokat szeretem. Meg én sem rajongok a diszkókban játszott zenékért. Az hogy nem szeret alkoholt inni szintén nem zavarna, viszont tolerálja hogy én néha igen (de csak sört általában) :D

26/F

2015. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mivel én is hasonló vagyok. :-) 20/F
2015. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!