Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzhetném le a gátlása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a gátlásaimat a barátom előtt?

Figyelt kérdés

Én szűz vagyok a barátom nem. Nem látott még meztelen de nagyon szégyenlős vagyok. Régen kövér voltam 165/89 jelenleg csak 60 kg vagyok de a testemen értitek maradtak nyomok striák ilyesmik. Meg félek hogy nem fogok neki tetszeni mit csináljak?

18/L


2016. ápr. 14. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszeni fog neki ne aggódj én is szégyenlős voltqm az első minimális fénynél volt, azután már nem féltem a többinél:)
2016. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor tetszeni fogsz. Ha meg nem tetszel akkor meg sem érdemel. :)
2016. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Elmondtad neki, hogy félsz, hogy nem fogsz tetszeni?
2016. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma vagyunk 2 hónapja. Hát nem mondtam neki.
2016. ápr. 14. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
ha szeret, akkor elfogad úgy, ahogy vagy. Ha ennyire feszélyez a dolog, talán próbáljátok meg először félhomályban, úgy a striák nem látszanak, aztán idővel talán megjön az önbizalmad.
2016. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elmondani neki. Ha nem bízol benne eléggé ahhoz, hogy ezt megbeszéljétek, akkor a szex-szel is várjatok még inkább.
2016. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj le vele, ha már úgy érzed hogy fel vagy készülve rá..a szüzesség elvesztése nagy dolog, ne idegeskedéssel teljen, általában fél évet szoktak várni egy kapcsoltban, vagy annyit amennyi szükséges. Fokozatosan haladjatok, eleinte csak előjáték stb., megismeritek egymás testét és utána már nem leszel ideges hidd el.
2016. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyatok egy kicsit, aztan meg meztelenkedjetek!;)
2016. ápr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!