Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzhetném le a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a félelmeimet, gátlásaimat, ami az előnytelen külső adottságaim miatt alakult ki és ami miatt már lányok is gúnyoltak ki?

Figyelt kérdés
Most van egy lány, aki facebookon, szinten minden nap rám ír, de igazából mi nem ismerjük egymást, még én kezdeményeztem nála pár hete, aztán egy képet is küldtem neki, nem mondott semmit, de azért már ismerkedünk, dumálgatunk egy ideje fészen és nem rég ő maga írta, hogy találkozhatnánk már valamelyik nap, ha van kedvem. Az a baj, hogy én félek, hogy a külsőmmel nem lesz megelégedve, mert az egy dolog, hogy látott egy képet rólam, de az csak egy kép én meg én vagyok. Nem vagyok egy álompasi külsőre, sőt, szerintem bűnronda vagyok és gyakran sírok is emiatt, mert tudom, hogy sosem lehet barátnőm. :( Most meg itt van egy lány, aki folyton érdeklődik felőlem és találkozni szeretne már meg velem. Nem tudom mit tegyek, már egy alkalommal lemondtam, mondván más dolgom volt, de igazából csak félek találkozni, jó érzés, hogy van egy lány, aki így érdeklődik irántam és attól tartok, ha találkoznánk utána soha többet nem is keresne. :( Én tényleg ronda vagyok, nem csak beképzelem, sosem kellettem még egy lánynak sem, akikkel randiztam, volt, akinek az arcán láttam, hogy nem ilyen külsejű fiút várt, mint amilyen én vagyok, bár ő képet nem látott rólam egyáltalán fészbukon, de mindegy is, a kép az amúgy is csalóka lehet. Én csak szeretném, ha találnék egy lányt, aki a ronda külsőm ellenére is tudna szeretni, nekem nem igazán számít a külső, csak annyiban, hogy ápolt legyen és ne nagyon legyen elhízva a lány, mert én sem vagyok valami nagy darab, sőt... Vagy túl nagyon az elvárásaim? Amúgy az arcból is adtam már lejjebb, már azt nem nézem, hiszen nem igazán van jogom válogatni csúnya fiúként, örülhetek, ha van lány, aki elfogad végrek, ha létezik ilyen egyáltalán, mert félek, hogy már sosem lesz barátnőm és egyedül öregszem meg. :(

2013. márc. 21. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Mutatsz képet privátban?

Tuti h nem vagy olyan ronda :-) Legalábbis feltételezem, hogy nincs 4 fejed, nem vagy 500 kiló és nem cserélt helyet az orrod a bal szemeddel.

2013. márc. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok. Jó, ha tudod, hogy a tini lányok gyakran mondják TEJESEN ÁTLAGOS külsejű fiúkra is, hogy hú de ronda, csak mert nekik épp nem az esetük. Nagyon nem szép dolog, úgyhogy ne is foglalkozz a ilyenekkel, és ne vedd fel a véleményüket!

Más lánynak meg lehet, te lennél az álompasi.

2013. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha a csaj már látott képet, nyugi ne idegeskedj, az már adott neki egy támpontot, meg dumáltatok is

az ember így alkot egészet, majd hallja és látja milyen vagy élőben, a lényeg csak önmagadat adjad, ugyan úgy kell beszélned, mint fb-n, N

2013. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom mirôl beszélsz, én is forever alone-ként élem az életem. Neked legalább van esélyed, úgyhogy menj el a randira. Mutathatsz képet privátban, lefogadom nem vagy olyan csúnya, mint amilyennek hiszed.
2013. márc. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Uncsi ez már, gyerekek...
2013. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haverkám sorstársak v.unk,én is igy álltam a nőkhöz mint Te.NEM ÍGY MŰKÖDIK ÖREG!Ne azt nézd szép,avagy csúnyáska a lány,ennél-annál próbálkozni kell,-nem feladni-majd reagálnak valahogy.Én sem vagyok adonisz,vékony, szemüveges 30-as,eleinte a "csúnya lányt keressek"szisztémára hajtottam,NEM JÓÓ!ők is gátlásosak,bizonyítani akarnak,jópasi kell nekik,vagy senki!Kezdtem szebb lányokkal barátkozni,jól bejöttem nekik mert igényesebbek önmagukkal szemben is,és olyan partnert keresnek aki művelt,iskolázott,akivel beszélni is lehet.Nekik a belső is fontos!Fel a fejjel,tanulj,olvass,legyen témád a randin és később is.Minden kezdet nehéz,lesz kudarc is-kinek nincs?-Gyakorlat teszi a mestert,mondják.
2013. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már érdeklődik irántad a lány, akkor menj el a találkozóra, nincs mit vesztened. Bár mázlista vagy, mert akinek én eddig küldtem képet, az mind eltűnt. De én rettentően ocsmány vagyok a lányok szerint.
2013. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem is menj el, ha nem jössz be neki, lehet, hogy eltűnik majd a csaj, de ha mindig hárítasz, akkor tuti.


Nézd, lehet, hogy közhely, de tényleg nem a külső számít. Nézd meg DJ Qualls-t ( [link] még modell is volt a Prada-nak! Szerintem kifejezetten vonzó a vidámsága miatt! Humorral minden nőt le lehet venni a lábáról. (akit nem, annál nem is érdemes próbálkozni..)

2013. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az előző link mintha nem működne [link]
2013. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mázlista vagy :) beszélhetnénk privátban vagy esetleg küldenél képet? sztem nem vagy csúnya az írásod illetően
2013. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!