Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok járnátok olyan 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan 18 éves fiúval aki 18 évesen 17 lánnyal smárolt már,7 lánnyal szexelt és 2-vel petting/orálszex volt csak? Vagy ez már sok? Túlságosan macsóság ez már?

Figyelt kérdés

Azért írok neveket mert így követhetőbb.

12 évesen volt az első smárolás, amikor az osztálytermünk vállalta a ruhatár funkciót egy ilyen sulis rendezvényen, a "ruha dombok" mögé bújva egy lánnyal.

Ő volt Zsófi 2009-ben

Aztán volt Anasztázia 2010 végén, Barbara 2011 nyarán (csak smárolás)

2011 nyár végén első nyári "kapcsolatom" Cintiával, 2 hónap. Őt megujjaztam, első petting 14 évesen.

Aztán jött Brigi 2012 telén, egészen októberig 8 hónapig, ő vette el a szüzességem 14 évesen.

Aztán 2013 bovember körül volt egy szexkapcsolatom Bogival 15 évesen 2 hónapig, decemberben bevontunk egy lányt, Nikit. Ez volt az első édeshármason.

2013 Januárjától egy 4-5 hónapos kapcsolat Fannival, vele is lefeküdtem.

Aztán nyáron lefeküdtem egy külföldi lánnyal, neki a nevét sem tudtam, erre nem vagyok büszke és 10 évvel minimum idősebb volt.

Nyár végén szintén kavartam egy lánnyal, de ő vele csak orál volt, nevét nem írom le mert különleges és megtalálnátok facebookon mert csak pár ilyen van.

Aztán 2013-ban jött az első szerelem, vele 22 hónapot voltam együtt, azóta megváltoztam azért.

2015 nyarán 2 lánnyal smároltam nyáron a szülinapi bulimon, Bernadett és Lilla.

Aztán egy másik Cinti 2015 nyár végén-ősszel 1-2 hónap, vele nem volt semmi csak csók, csak 14 volt :D Egy másik Bogi az őszi szünetben, vele is csak csók, de messze lakott 1,5 órányira, és egy másik fanni év végén 1-2 hónapig vele volt szex, de féltékenykedet, meg senkit se tudok igazán megszeretni az exem után, és most 2016 elején egy csók Bettivel.


EZ sok? Csak azért kérdezem mert egy lány ma azt mondta, hogy ő tuti nem tudna megbízni egy ilyen fiúban és nem járna velem. Pedig sose csaltam meg senkit. Ti járnátok ilyen fiúval?



2016. ápr. 18. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mások hogy csinálják ezt. :(

Én még egy árva puszit sem kaptam 1 lánytól sem.

17/f

2016. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Úgy látom, sokat vagy egyedül és nagyon unatkozol. Gondolnod kellene valami érdekes elfoglaltságra, hogy eltereld a figyelmedet a szexualitástól, mert a te korodban a hormonok még nagyon hatalmukban tartják a gondolataidat.

Később, férfiként nagyon nehéz lesz neked szembenézni önmagaddal.

2016. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"macsóság", nem nem macsóság, eszembe nem jutni egy olyannal bármit is csináűlni, aki 18 éves és már ekkora arca van a nettó semmire
2016. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nincs nagy arcom, végig kéne olvasni a kérdést. Én se járnék olyannal, aki saját magát lecicázza. Az ilyen primitívséget nem tolerálom.
2016. ápr. 21. 17:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nem múlik a múltbéli csókpartnerek számán. Barátom is 18 és ő is pont 17 lánnyal csókolózott. De mivel most csak velem csinálja és tudom, hogy engem szeret maximálisan megbízok benne és nem problémázok azon, hogy jujj előttem 16 csaj nyelve megfordult a szájában. Meg szerintem a 7 szexpartner se vészes. Feltéve, ha védekeztél.
2016. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kivancsifancsii ***** válasza:
Jah persze, tudod ki hiszi ezt el...
2016. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!