Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok szexet akarok, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szexet akarok, tényleg beteges?

Figyelt kérdés

A baratommal mar lassan masfel eve vagyok egyutt, jo a kapcsolatunk, bar vannak veszekedesek, es nem tul figyelmes velem, sokkal inkabb a gepezes koti le. Idokozben megismertem egy fiut (suli altal) es iszonyatosan szeretek vele lenni, nagyon jo tarsasag, es a baratai is nagyon jofejek, gyakran jarunk el bulizni. Egyertelmuen megmozgatta a fantaziam, de nem akarom megcsalni a baratom. (Nyilvanvaloan tetszek annak a fiunak egyebkent, mondta is, de mondtam neki hogy csak baratok lehetunk, es mondta hogy rendben tudomasul vette.)

Alapvetoen is nagy az "etvagyam" szex teren, de mar annak orulnek ha heti 3-4 alkalommal legalabb egyutt lennenk a parommal de szerinte ez mar beteges, es heti 1-2 alkalom boven eleg. Nem gondolnam hogy megunt, a kapcsolat elejen is ilyen volt. :( Probalok kompromisszumot kotni vele, bevetettem mar mindenfele szexi dolgot, de sajnos igy sem. Ha tehetnem napi 2-3szor is benne lennek a dologban de ezt mar emliteni se mertem neki:D

Az meg mar csak hab a tortan hogy itt egy masik fiu aki lesi minden kivansagom es figyelmes velem szemben, raadasul jol erzem magam vele.

Felreertes ne essek nem tervezek felrelepni, csak egyszeruen nekem ez igy nem eleg.

Velem van a baj es tenyleg nagy az elvarasom, vagy beteges vagyok vagy normalis hogy tobbre vagyok es emiatt megmozgatta mas a fantaziam?


2016. ápr. 18. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nemtom én örülnék ilyennek :D
2016. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%
Ha van barátod és mellette másokkal akarsz durván sok sexuális kapcsolatot létesíteni elég nagy k lehetsz.
2016. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tanulj meg olvasni legyszives, senki nem irta hogy massal akarok durvan sokat szexelni:D A BARATOMMAL AKAROK.
2016. ápr. 18. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz
2016. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy ez beteges lenne
2016. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szexuális kategóriába pls.
2016. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom a barátod miért ilyen, én napi 6x is csinálnám, akivel én szeretném lehet egész nap mást se :D
2016. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
45%
Megismertél egy fiút és beindítja a fantáziádat.Ebből sexuális kapcsolat lesz hiában van barátod.
2016. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor már nem fog változni a helyzet és nő majd a fantáziád majd a vágyad.
2016. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én férfiban vagyok ilyen, hogy napi szinten igénylem a szexet, de mindig csak kisebb étvágyú lányokkal akadtam össze. Sajnos előre sosem tudja az ember, hogy a másik is annyit akar-e majd.
2016. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!