Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányan vannak itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vannak itt olyan lányok, akiket izgatna, ha egy férfi, akár ismeretlen, előttük maszturbálna? Tehát nem csinálna velük semmit, ők sem szállnának be, csak végignéznék a dolgot.

Figyelt kérdés
Max. a végén a spricc a lányra menne, de nem feltétlen. Csak érdekelne, hogy vannak-e ilyen lányok, nők, illetve valaki közületek nézett-e már így végig ilyesmit.

2016. ápr. 19. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Kettőről tudok, de szerintem több is van itt:)
2016. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen nok nekem is irhatnanak.. 25 F
2016. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

szexchatnél el tudom képzelni, hogy pl. videón megnézzem az ismeretlen pasit élvezés közben,

ha nagyon tetszene, talán jutalmaznám is :)

de ismeretlennel élőben biztosan nem


28/N

2016. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Volt barátnőmmel úgy volt hogy le térdelt én csináltam és a végén fogta meg amikor élveztem,tetszett neki.
2016. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!