Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti milyen gyakran csináljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran csináljátok ezt így?

Figyelt kérdés

1. Milyen gyakran szexeltek?

2. Mióta vagytok együtt?

3. Egy 2 és fél éves kapcsolatban milyen rendszerességű szex a normálisnak mondható?



2016. ápr. 23. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 3 eve vagyunk egyutt és heti 3-4 vagy 5 alkalommal:)

Ennyi szerintem normalis:)

20/L

2016. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemmel 12 éve vagyok együtt, heti 2 alakalom a minimum... Azt, hogy 2,5 éves kapcsolatban milyen rendszerességgel kellene szexelni....?! Jó sokat.. :D
2016. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megkívánjátok egymást. Ne azért szexeljetek két naponta mert az a "normális" és így jön ki a heti 3-4 alkalom
2016. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az jó.

Nekem a párom sokat dolgozik és fáradt, és örülök, ha 2 hetente 1 alkalom van...

Hogyan beszéljem ezt meg vele? Csak mert én igényelném a minimum heti 3 alkalmat.

2016. ápr. 23. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos sok munka mellett csak heti 2-3 szokott lenni.

Szabad hétvégéken, nyaraláskor mikor nem vagyunk fáradtak, napi 2 is meg van.

8 éve.

2016. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt. Egyetemre járok, másik városban, szóval átlagosan 2 hetente 1-2 napot tudunk találkozni. Akkor 1-6 menet, kedvtől és fáradtságtól függően.

Normálisnak szerintem akárhány év után az mondható, ami kielégíti a feleket. Tedd szóvá valami szexi és perverz módon. Pl. felveszel valami szexi fehérneműt, a falhoz nyomod és határozottan közlöd vele, hogy kívánod, közben pedig nyúlt a péniszéért. Erre csak nem mond nemet! :D

2016. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot kedves utolsó, de hidd el, megpróbáltam, és simán nemet mond, ha fáradt!
2016. ápr. 23. 15:49
 8/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj, h felvetem ezt a kényes témát, de nem tudom elképzelni, h egy életerős felnőtt férfinak/nek :D kéthetente kelljen csak szex. Vagy egészségügyi baj van ott, vagy más vki, nem?


hány évesek vagytok?

2016. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 27 lett most. Sokat dolgozik, fáradt, mindig este 9-10-re ér ide hozzám, és fekszik is le. Mindig mondja, hogy kíván, viszont nagyon fáradt... Más tuti nincs a képbe, saját magára, és rám sincs ideje, nem hogy másra, ez biztos.
2016. ápr. 24. 10:50
 10/14 A kérdező kommentje:
Este fél 6- 6ra szokott hazaérni, utána még csomó dolga van mert vállalkozó, ide-oda rohangál ... És aztán haza megy ruháért, és utána hozzám.
2016. ápr. 24. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!