Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti milyen gyakran csináljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran csináljátok ezt így?

Figyelt kérdés

1. Milyen gyakran szexeltek?

2. Mióta vagytok együtt?

3. Egy 2 és fél éves kapcsolatban milyen rendszerességű szex a normálisnak mondható?



2016. ápr. 23. 12:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jajj, azt nem írtam, hogy a főállásából ér haza este fél hat körül, másodállása a vállalkozás.
2016. ápr. 24. 10:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Amíg asszonykám be nem töltötte az 52-t, naponta szerelmeskedtünk. Mostanában már csak hetente tudom feltüzelni.
2016. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mit csináljak hogy az én helyzetem másképpen legyen?

Egyébként nem az én dolgom kezdeményezni...

2016. ápr. 24. 11:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy kinek a dolga kezdeményezni.. főleg egy 2,5 éves kapcsolatban :) Nyugodtan kezdeményezz amikot te megkívánod a párod, igenis légy rámenős! Aztán ha ezek után is lepattint folyamatosan akkor hozd fel neki a témát, mondd el neki, hogy neked hiányzik (vagy nem elég) a szenvedély és a szex a kapcsolatotolból. Mondd neki, hogy ezen változtassatok.. Teljesen megértelek, hogyha rosszul érzed magad és esetleg nem érzed magad igazi nőnek mellette :/ mondd el neki ezt is és probáljatok (illetve ő probáljon) meg javítani a helyzeten mert sajnos egy idő után megunod a sok elutasítást.. Nem hivatkozhat mindig arra, hogy ő fáradt, elhiszem, hogy az de azt nem hiszem el, hogy szeret téged de nem kíván.. Én is van, hogy fáradt vagyok a 12 óra munkám után de ha a párom ott fekszik mellettem akkor igenis képes vagyok akár hajnali 3-ig is ébren maradni és szerelmeskedni vele és 4 óra alás után újabb 12 órát dolgozni.. minden csak akarat kérdése én azt mondom neked!
2016. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!