Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyereket szeretnék csinálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnék csinálni a "szeretőmnek", de ő nem akar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van élettársam, neki pedig férje! Ő 29 én 26 éves vagyok. Neki van két gyereke, nekem 1 de a páronak is van 1 (apának szólít)! De mostanában úgy érzem a "szeretőm" abba akarja hagyni ami köztünk van! (Vagyis a 3. Gyerekben gondolkoznak a férjével mert elég rossz úton jár a házasságuk,gondolják talán az megoldja!!!!)Én ezt semmiképpen nem szeretném! Ezért úgy döntöttem megelőzöm a férjét és én csinálok gyereket a "hölgyeménynek"! Azon gondolkoztam mivel tudnám a fogamzásgátló hatását "megszüntetni"… olvastam sokat és olyat olvastam ,hogy az antibiotikum segíthet.

Összetörném és beletenném az innivalójÁba vagy ennivalóna… De félek ,hogy ennek negatív hatásai is lehetnek… Ezért lehet mást kéne kitalálnom. Tud valaki nekem segíteni?

Már 3-4 éve "együtt" vagyunk, nem akarom elveszíteni… Kérlek segítsetek! Ötletek?🤔🤔😀😊



#gyerek #nemzés szex szerelem
2016. ápr. 23. 19:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Először is nagyon kamu szagú a kérdés.

Másodsorban azon gondolkodtál, hogy ha majd gyerekatartást is fizetned kell, az téged hogy érint. (Pontosabban kettő után 40%-ot, mert a feleséged is tutira otthagy, ha egy csöpp esze van.)

Azon túl pedig hogy iszonyatosan aljas dolog, ez bűncselekmény is.

2016. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ezt te most tényleg komolyan is gondolod??? Vagy csak napi trollkodás?


Úgy akarod bebizonyítani h szereted, h magadhoz akarod láncolni és még ártani is neki.... te nem agresszív állat vagy attól tartok, hanem agyatlan állat...


Mellesleg ha jól értem neked is van párod... ha annyira szerted a "szeretőd" te miért nem hagyod el őt???

2016. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Olyanokkal foglalkoztok amihez nektek semmi közötök. Feltettem egy kérdést arra szeretnék választ kapni! Még egyetlen egy számomra hasznos választ nem kaptam a 10-en akármennyiből!
2016. ápr. 25. 15:29
 24/28 anonim ***** válasza:
74%

Tessék ha hasznos válasz kell.


A szeretet nem önzésről és nem átcseszésről szól.

Biztosan szereted? Ha igen ,ne verd át.Neked ,hogy esne?

Ha meg csak így tudod magadhoz láncolni mi értelme? Ha önként van melletted az oké,de muszájból kikényszeríteni sz,ted van értelme?

Szerető vagy örülj ennek a státusznak.!!!! Amíg tart.Ha meg már nem légy férfi és lépj tovább.


A kapcsolatod helyrehozásával fele ennyit fáradnál lehet helyre jönne .

2016. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kaptál hasznos választ, mert neked csak az hasznos, aki egyetért veled. Képtelen vagy elviselni, hogy valakinek eltér az értékrendje a tiedtől, ami pedig bármennyire is nem tetszik, igencsak alantas. Teljesen igaza van a párodnak, ha agresszívnek nevez, és ez még nagyon finom kifejezés, ahhoz az aljassághoz képest amit tenni akarsz. Egy gyerek ételéről van szó, amiről nem lehet önzésből, mások akarata ellenére dönteni. A válaszolók többsége segíteni akart azzal, hogy megmentsen egy olyan tettől, amit csak a legnagyobb férgek követnek el, de te továbbra is úgy véled, hogy helyes amit tenni akarsz. Hát majd a börtönben rájössz, hogy mégsem az, de akkor majd késő lesz.
2016. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
61%

Bakker mi ez??? A Moúnika-show??


Te normális vagy??? Hirtelen azt hittem valami Hoze Armando szappanoperát kell néznem.....



Te jóóóóószagú Úr Isten..!!!

2016. máj. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A kérdező nickjét törölték azóta. Levélben támadott vissza, épp írni akartam neki. Hát már az is a legalja, akit még innen is törölnek :-D
2016. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Akkor már ketten vagyunk. Nekem is írogatott mindenféle ocsmányságot ez a testi-szellemi retardált hulladékfajta.
2016. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!