Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyereket szeretnék csinálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnék csinálni a "szeretőmnek", de ő nem akar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van élettársam, neki pedig férje! Ő 29 én 26 éves vagyok. Neki van két gyereke, nekem 1 de a páronak is van 1 (apának szólít)! De mostanában úgy érzem a "szeretőm" abba akarja hagyni ami köztünk van! (Vagyis a 3. Gyerekben gondolkoznak a férjével mert elég rossz úton jár a házasságuk,gondolják talán az megoldja!!!!)Én ezt semmiképpen nem szeretném! Ezért úgy döntöttem megelőzöm a férjét és én csinálok gyereket a "hölgyeménynek"! Azon gondolkoztam mivel tudnám a fogamzásgátló hatását "megszüntetni"… olvastam sokat és olyat olvastam ,hogy az antibiotikum segíthet.

Összetörném és beletenném az innivalójÁba vagy ennivalóna… De félek ,hogy ennek negatív hatásai is lehetnek… Ezért lehet mást kéne kitalálnom. Tud valaki nekem segíteni?

Már 3-4 éve "együtt" vagyunk, nem akarom elveszíteni… Kérlek segítsetek! Ötletek?🤔🤔😀😊



#gyerek #nemzés szex szerelem
2016. ápr. 23. 19:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Velem azért nem akar mert szerinte "agresszív" vagyok és nagyon fél(de szex közben nem. Ez is furcsa!) A gyerekek miatt akarja helyre hozni a "dolgokat" a férjével.
2016. ápr. 23. 20:21
 12/28 A kérdező kommentje:
Ők nem igazán szexelnek…! Nagyon ritka, mind a ketten sokat dolgoznak, mellette a gyerek, és azt mondja ha jut szexre ideje inkább jót akar mint idő"pazarlást" a férjével. Ezért havonta egyszer ejtik kb. Meg a dolgot. A pali nagyon rusnya, még emikor az első hyerek jött egész normális volt(foglalkozott magával). A gyerekek miatt nem akarja elhagyni, ezért marad az én általam teherbe ejtés! Segítsetek! Kérlek…! Mondjatok ötleteket!
2016. ápr. 23. 20:25
 13/28 anonim ***** válasza:
Es szerinted akkor elhagyja a ferjet?
2016. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Mondom mond meg hogy szereted. Bozonyíts neki. Légy férfi. 22/l
2016. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

TE SZÁNALMAS SZR !!!!

Hogy érzed, hogy jogod lenne ehhez??!?! Egy gyerekkel magadhoz láncolni valakit... már sajnálom őt is, meg a gyereket is ! Te undorító, utolsó önző, beképzelt, számító, kis ....

2016. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Már ott bukott meg a történet hogy szeretőt tartotok...a másik fél tudta nélkül

Az ilyeneket küldeném az iszlám államnak a pics@ba már...ne csak kecskéket b@sszanak

2016. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azért mert téged megcsaltak nem azt jelenti, hogy így ki kell borulni! Akit megcsalnak az valamit elb***szott!! Én már próbáltam megbeszélni a gondokat a barátnőmmel… sajnos nem változtatott a dolgokon…!
2016. ápr. 24. 10:38
 18/28 anonim ***** válasza:
Akkor talán azzal b@.sztam el hogy megismertem,mert már az 1.hét után megcsalt
2016. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem a kioktatásokra lennék kíváncsi!!!!😉
2016. ápr. 25. 14:12
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én javaslatom tudom nem fog tetszeni ,de köttesd el magad ,inkább ne szaporodj..
2016. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!