Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy reagálnátok erre? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon félénk voltam és korábban évekig duci is. Viszont most elkezdtem ismerkedni egy sráccal. Még nagyon kezdetleges a dolog, de eddig nagyon tetszik. Viszont attól tartok, ha eljutunk odáig, talán cikinek fogja tartani, ha elmondom, hogy még nem voltam fiúval.
2016. ápr. 24. 18:48
 1/7 A kérdező kommentje:
22/l vagyok, ez lemaradt. Ő is korombeli.
2016. ápr. 24. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Ezen nem múlik senki.

De vannak olyanok, akiknek ez probléma, őket amúgy is jobb, ha nagy ívben elkerülöd.

2016. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mond el neki, de ne túl hamar , még most az elején felesleges... mert akkor lehet h csak azért fog fűzni h megkapjon!

Viszont ne is közvetlenül a szex előtt szólj neki, hagy készüljön rá legalább 1 héttel előbb lélekben, hogy kicsit másabbul kell veled bánni, gyengédebben, finomabban stb. :)

2016. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják hogy a szerelem nem ismer határokat...

Ez hazugság... a mai világban már nem létezik szerelem, itt mindenki összehasonlitja magát a másikkal hogy mennyivel ér többet nála... jobb kocsi, jobb állás, jobb test, jobb akármi...

Neked kell a srác szóval erötlesd meg magad és mutasd meg hogy Te jobb vagy nála és akkor kelleni fogsz neki egészen addig amig meg nem kapott...

2016. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:

nem fogja annak tartani

nyugi

2016. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki, akkor le fogja sz@rni.
2016. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az nem ciki
2018. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!