Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis mit gondolnak ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolnak ilyenkor a nők?

Figyelt kérdés

Én is és sok másik társam jutott abba a helyzetbe, hogy kapcsolatban vannak, de nincs szex, mert a kisasszony nem hajlandó dugni. Na, már most, egy fiatal férfi MINDEN NAP kefélne. Nem is értem, hogy hogyan gondolhatja egy nő, hogy ha neki éppen napokig, hetekig nincs kedve szexelni, akkor mi férfiak azt a végletekig tűrjük. Komolyan nem értem. Honann ez az ego? Nem félnek, hogy megcsalják őket vagy szakítanak velük? Ki akarja leélni az életét úgy, hogy nem szexel többé?

26/F


2016. ápr. 25. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy nem veszekedtél vele, meg nem emeled fel a hangod, de ilyen stílusban kezeled a mindennapjaitokat, akkor ne csodálkozz könyörgöm...

Tapasztalatból mondom, hogy nőként is nagyon élvezetes a szex, úgyhogy biztos nem az vette el a kedvét, hogy milyen őrjítően jó vagy az ágyban...

Lehet, hogy nem vagy egy lepedőakrobata, de lehet, csak már nem szeret, mert az elég egyértelmű, hogy te sem őt.

5#

2016. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mielőtt megcsalnàd szakìts,mert jobbat érdemel tőled!

Tudod nem minden nő ilyen prűd én naponta többször igénylem a szexet és kìvànom is.

25/L

2016. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj már ilyen ritkán kívánja a barátját, akkor az mar sza*ik ra h megcsalja-e vagy elhagyja-e a pali. Vszinu ugyis massal kefel mar egy ideje
2016. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne àltalànosìtsunk kérem szépen!

Èn egy nap töbször is vâgyom a szexre!

2016. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Ember 26/F? 😂 Én 16 vagyok és szakítottam a barátnőmmel mert nem akart szexelni. Szerintem ez egy kapcsolatban alap dolog nem ilyen ovis szerelmek kellenek ahol puszin kívűl nincs más.. Egyébként találtam olyat akivel már nincs meg ez a gond. úgyhogy szerintem 26 évesen ez már szóba se jöhet hogy nem akar szexelni...
2016. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A 'napokig, hetekig' mióta véglet? És hogy jön ide, hogy nem szexel többé? Agyhalott vagy már netán?
2016. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2016. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok,amiket a nők biológiailag kevésbé igénylik.ha nincs kedvem hiába erőltetem úgyse megy max "megeroszakolosan",ahogy te írtad es örömmel olvastam,hogy legalább ugy nem szeretnéd. Próbáld megkérdezni mire van szüksége lelkileg. Egy nő nem fog szexre vagyni altalaban,amig a lelki szuksegletei nincsenek kielegitve,mert o azaltal tud szexuálisan is megnyílni. Bocsi az ékezetek miatt. Ez a lelki szükséglet altalaban annyira bonyolult es érthetetlen a ferfiaknak,de azert ügyesen belejottok szerintem (bar csak az,akinek fontos is a kapcsolata es nem csak dugni akar). Ja es igen. Meltoztatunk nem szexelni,ha mi valami miatt nem tudjuk megkivanni vagy lelkileg nem érezzük magunkat jol egy ferfi mellett (randi,kényeztetés,kedvessegek... De ezek csak alap dolgok,tole kene megtudni o mire vagyik).


Ezt teljesen partatlanul írtam,mivel nalunk fordittt a helyzet és én viselem el a havi 3-4-5 szexet.

2016. ápr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lelki szükséglet. Ez a hét vicce.
2016. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!