Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a legbizarrabb fétis,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a legbizarrabb fétis, amiről valaha hallottál?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Halszáj fétis és a sütőben maszturbálás.
2016. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Múltkor volt egy állat aki azt akarta hogy a barátnője menstruáljon a fejére ez majdnem üti azt mikor sz.art kennek szét egymáson meg a szájukba veszik stb. Szóval ezek így holtversenyben.
2016. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Draga nyari gyermekek... A legbizarabb fetish az amputacio fetish es a dendrophilia amit lattam. Elobbi arra elvez h valamit amputalnak rola, utobbi a fakra es a novenyekre izgul.
2016. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Azert az mekkora kiraly lehet :D

Az amputacio.. milyen nehez lehet beosztani ezt a par testreszt egy egesz eletre... az orok dilemma:

Most vagyok fiatal.. most kell elni, leamputaltatom magamrol ezt-azt... de akkor igy hogy elem a tovabbi eletem?

Vagy hagyjam meg kesobbre.. es ha majd idosebb leszek beteljesitem a vagyaimat es amoutaltatok mindent ;)

Vagy beosztom... 5 evente egy amputacio es akkor boldogan elek mig meg nem halok :P

Aki meg a novenyekre izgul.. az nagyon zold. Csak kimegy egy erdobe.. vagy kikoltozik egy vadaszkunyhoba... es orokkon orokke boldog eletet el ;)

2016. ápr. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!