Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértetek velem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem hogy undorító akkor csinálni mikor a nőnek meg van?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk,lány vagyok. Azért teszem fel a kérdést mert új párom van,vele viszont még nem feküdtünk le,ámbár bepróbálkozott,-csak épp a legrosszabbkor,mikor női problémáim voltak. Szóba hozta azt hogy "jó katona a vérben is harcol", aztán nem tudtam honnan szedte ezt az ökörséget, hiába reagáltam le ilyenről ne álmodozzon. Havi 5 napot kilehet bírni meg azokban a napokban is van más módja a kielégülésnek. Nem beszélve a higéniáról. Ámbár kezdek félni az ilyen elvetemült exét én hogy fogom überelni az ágyban...

Ti mit gondoltok? (Negatív válaszok is jöhetnek hogy én dramatizáltam esetleg túl,vagy tényleg visszataszító már csak maga a gondolat is!)

Felnőtt férfinak hogy lehet ennyi esze,mivel 24 évesen mindennek kéne mondani csak nem gyereknek.


2016. máj. 4. 20:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kicsit kategóriát tévesztettem!*
2016. máj. 4. 20:12
 2/20 anonim ***** válasza:

Kicsit túlreagálod a dolgot. Persze van olyan, akinek ez undorító, és ezt tiszteletben kell tartani, én sem szeretek olyankor szexelni, de az, ahogyan te most itt írsz az új párodról, már a másik véglet. "felnőtt férfinak hogy lehet ennyi esze", "ökörség", "elvetemült ex"... Úgy csinálsz, mintha ez valami szörnyen embertelen dolog lenne, pedig nem az. Fogadd el, hogy van, akinek ez nem jelent problémát, attól neked még nem kell csinálnod, hogy másnak oké. Valószínűleg a barátod is megérti, ha pedig nem, legalább hamar kiderül, hogy nulla benne az empátia, és mehet is a kukába.


Tény, hogy olyankor sokkal óvatosabbnak kell lenni (mivel nyitva a méhszáj, és könnyebb összeszedni valamilyen fertőzést), de attól ez még nem valami aberrált, természetellenes dolog. Sokan csinálják, és ha belegondolsz, nyilvánvalóan nem lehet annyira ökörség olyankor szexelni, hiszen a nők nagy részének menstruáció alatt az egekbe száll a libidója.

2016. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én azt tartom férfiasnak, ha a partnerem véresen is kíván.
2016. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi undorító. Persze első nap amikor görcsölök nekem sincs kedvem, de utána nagyobb a libidóm is mint alapból. Zuhany alatt sima ügy vagy egy törcsi magatok alá és mehet is ;) 25/N
2016. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az én exem 30 éves, és simán csináltuk mikor megvolt. Ráadásul mikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, a hónap nagy részében pecsételtem, akkor most ne csináljuk szinte egész hónapban?
2016. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Az, hogy neked nem fér bele, rendben. Tiszteletben kell tartani. De így beszélni a párodròl meg az exről...

Én is csinálom, ha megvan, óvszerrel, óvatosan, de nagyon jó élmény, csökkenti a menstruációval járó stresszt és a görcsöket. A vér meg semmivel sem rosszabb mint bármilyen más testnedv...

2016. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként változó. Van olyan nő akinek nem undorító és élvezi, van aki szemérmesebb, van akit taszít a gondolata.

Volt barátnőmmel ugyan nem szeretkeztünk akkor, mert ő nem akarta, de egy jó csiklóizgatást, ujjazást, nem vett zokon. nagyon kívánós volt azokon a napokon is.

2016. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokak számára undorító a szex menstruáció alatt, másoknak meg nem, de a dolog önmagában nem olyan visszataszító, mint amilyennek te érzed. Persze jogod van hozzá, hogy menstruáció alatt ne kívánd, de emiatt ne nézd le a párodat.

Mondjuk ez a "jó katona vérben is harcol" hozzáállás ezerszer jobb és férfiasabb, mint amikor a pasi nem mer a boltból hozni egy doboz tampont, mert annak a menstruációhoz van köze, meg ha van is otthon, vagy tamponod, el kell rejtened előle, mert zavarja. (Ok, talán ez egy kicsit extrém eset, de saját tapasztalatból írom.. :D)

2016. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nalam ez tok oke, a paromnal is semmi szornyut nem latok benne:-)
2016. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Nálunk is tök oké, csak mindig rakok egy törölközőt magam alá, hogy az ágy ne legyen olyan.
2016. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!